Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku
7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Fotografie z 10. konference mužů v galerii


Fotografie
Máme za sebou další ze zajímavých víkendů pro muže. I letos jsme se setkali v Resortu Visalaje, a k tomu nám Pán Bůh požehnal krásným počasím. Průřez víkendem můžete sledovat v naší fotogalerii.
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:39

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé sestry,
rády bychom vás pozvaly na setkání žen, které se uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 ve sboru CASD Brno-Olomoucká. Setkali bychom se v 10:00  a předpokládaný konec by byl kolem 15:00 hodin. Doufám, že společně prožijeme příjemné chvíle, na které budeme s radostí vzpomínat. Více k programu na pozvánce. Přihlašování do 4.11. 2018. (registrace je důležitá kvůli objednání poledního jídla) na emailu nebo telefonicky (viz pozvánka). Těší se na vás Marie Skálová
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:31

Víkend pro manželské páry i jednotlivce v Janských Lázních


Fotografie
V termínu od 19. – 21. října 2018 vás zveme na víkend duchovní obnovy s názvem: Náboženství jako zdroj úzkosti versus víra jako zdroj svobody a radosti. Víkendem provázejí manželé Jan a Olga Ejemovi.
Více informací naleznete zde: https://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2018_10/
Martin Žůrek
7. 9. 2018
22:25

Desátá konference mužů: Já, ty, on … zoon politikon


Fotografie
Srdečně Vás zvu na pobyt, na kterém budeme zkoumat sebe jako součást společnosti. Zkusíme tedy nad sebou přemýšlet trochu jinak, než jsme zvyklí. Budeme hledat svou odpovědnost za svět, v němž žijeme, za společnost, která tvoří rámec našeho duchovního života. Budeme promýšlet, jak odpovědně přistupovat k životu v zátěžových situacích, jak se nepřidat k většině, pokud páchá zlo... Všechno to bude chtít odvahu, odhodlání myslet a nebát se klást si otázky, které jsme si třeba ještě nekladli.
Moc se těším na společenství s Vámi. Petr Vaďura

Videopozvánka: https://youtu.be/ak3fR6G2UaQ

Přihlašování na konferenci bude spuštěno zde na stránkách KD 5. 9. od 20:00 hod.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2018
10:03

Ohlédnutí za 8. konferencí žen


Fotografie
Krásný článek, který napsaly sestry ze sboru Valašské Meziříčí, je určitě příjemným ohlédnutím za další konferencí žen. Pro ty z vás, které ještě stále váháte přihlásit se na víkendovku s nezapomenutelnou atmosférou, to bude příjemné naladění pro konferenci v roce 2019. Ve fotogalerii na vás čekají také snímky z tohoto podařeného víkendu pod Lysou horou.
Děkuji sestře Ivetě, Marcelce i  Katce za jejich ochotu i nasazení v přípravách celé akce.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
9. 4. 2018
10:48

Květnový víkend otců s dětmi ve věku 6-11 let


Fotografie
Od 18.-20. 5. 2018 vás zveme vás na dobrodružný a tvořivý víkend pro otce se svými dětmi (děvčata a chlapci ve věku 6-11 let) v areálu Sola Gratia, Bystřice pod Hostýnem.
Je to příležitost být na chvilku sám klukem a současně být naplno tátou. Budeme moci prožít intenzivně dva dny se svými dětmi ve společenství dalších prima otců a dětí. Nebude chybět pobyt v přírodě, hry, zpěv, dobré jídlo a nedělní překvapení s netradičními hosty, kteří vám pomohou s vyráběním vašich suvenýrů.
Cena: tátové 1300 Kč, děti 750 Kč
Platba proběhne až na místě. Spoléháme na to, že přihlášení bude pro vás závazné. Pokud máte chuť a čas, přihlaste se zde:
Kapacita je omezená. Přihlášeným zašleme před akcí dopis s bližšími informacemi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
6. 3. 2018
11:10

Sexualita jako dar, víkend 23.-25. 3. 2018 v Jánských Lázních


Fotografie
Čeká nás naplněný a obohacující čas, ve kterém nejde jen o holé sbírání informací, jichž je všude dost pro každého hledajícího, ale především o Váš prožitek a posilování vzájemné lásky. Bude také prostor pro odpočinek, společenství s naším Bohem i mezi sebou navzájem.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/sexualita_2018_03/
Těší se na vás manželé Ejemovi.
Martin Žůrek
28. 1. 2018
20:34

Osmá konference žen na KAMu od 9. 3. 2018


Fotografie
Milé sestry, srdečně Vás zveme na Konferenci žen do krásného podhůří Beskyd ve dnech 9.-11. 3. 2018. Opět bude pro Vás připraven hotel KAM.
Tentokrát se budeme zamýšlet nad "Opravdovým setkáním" Ježíše se Samařskou ženou u studny. Toto setkání se neodehrávalo pouze u studny, ale přesunulo se dále do města, kde mnozí svědčili slovy: „Už nevěříme jen díky tvým slovům, sami jsme ho slyšeli a víme, že je opravdu Spasitel světa.“
Nechte se motivovat opravdovým setkáním, které může být obohacující, výjimečné, netradiční, mimořádné, osudové, působivé, pravdivé atd. Jednoduše setkání, které nás ovlivní a na které nezapomeneme. Víkendem bude provázet Denise Hochstrasser a mnoho dalších zajímavých žen.
Cena 1550 Kč, přihlašování od 1. 2. ve 20:00 hod. zde na webu KD v záložce AKCE.
Teší se na Vás Iveta Halešová a org. tým žen  
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
12. 1. 2018
13:39

Unijní kongres rodin 19.-26. 8. 2018


Fotografie
Už víte, kde strávíte toto léto rodinnou dovolenou? Jezdili jste na kongresy mládeže a stýská se vám po jejich atmosféře? Potěšilo by vás, kdybyste se svými dětmi mohli prožít něco podobného?
Pro vás a vaše děti už dnes připravujeme super program plný zábavy, poučení a spirituálních prožitků. Rodina je COOOL: Citlivost, Odpovědnost, Odvaha, Odpuštění, Láska. Témata, na kterých se budou podílet čeští a moravští kazatelé specializovaní na rodinné vztahy, přední čeští psychologové, poradci a odborníci na zážitkovou terapii. Neváhejte a přihlašte se na Unijní kongres rodin v krásném středisku Immanuel u Hlinska se skvělou kuchyní za rozumné ceny. 
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
10. 1. 2018
14:02

Kudykam po rozvodu ve Šlovicích


Fotografie
Oddělení služby rodinám opět připravilo víkendovku nejen pro ty, kteří si nesou zátěž z rozvodu. Fundovaným a zároveň srozumitelným způsobem se psycholog Jeroným Klimeš postará o náplň celého víkendu, které vás určitě postaví znovu na nohy. Spolu s ním se na vás těší Radek Jonczy.
Více informací najdete na přiložené pozvánce.

Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
8. 1. 2018
7:54

Fotografie z víkendovky o vztazích na prstech ruky


Fotografie
Druhý víkend v prosinci proběhlo v Beskydech setkání párů i jednotlivců. Milena Mikulková dala účastníků  pomocí prstů jedné ruky stručný návod pro utužení vztahů. Její nestrojené a mnohdy i vtipné podání tématu nás vedlo nás k zamyšlení nad našimi hodnotami, nad rozdílnosti mužů a žen a dostali jsme i konkrétní nástoroje ke komunikaci. Fotografie z této akce plné podnětů naleznete v galerii.
Martin Žůrek
19. 12. 2017
16:24

SoNS 2018 Chorvatsko


Fotografie
Všechny odvážné nepřátele samoty zveme od 1. - 16. 9. 2018 na další pobytovou dovolenou v Jižním Chorvatsku – KLEK – apartmány BONACA. Možnost fakultativních zájezdů.
Cena s dopravou, pobytovou taxou a službami delegáta od 5700 Kč/os. Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze.
Na společné setkání u moře se těší Aleš Zástěra, tel.: 775 789 036
 
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 11. 2017
12:09

Fotografie z 9. konference mužů


Fotografie
Ve fotogalerii byly zveřejněny fotky z nedávné Konference mužů. Přeji zvláště účastníkům této konference příjemnou podívanou. Prohlédnout si je můžete zde: http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=34
Martin Žůrek
3. 11. 2017
22:12

O vztazích na prstech jedné ruky - kapacita naplněna


Fotografie
Přátelé, kapacita víkendovky o vztazích je naplněna. Jsme rádi, že je o tuto akci takový zájem a zároveň se omlouváme všem, které už nejsme schopni ubytovat. Těšíme se na setkání s vámi.
Martin Žůrek
31. 10. 2017
21:27

Hodnota člověka a zdravé sebevědomí


Fotografie
Víkend pro manželské páry i jednotlivce uprostřed krásných Krkonoš v termínu 24. – 26. listopadu 2017.
Během víkendu bude program nejen přednáškový, ale také interaktivní, zážitkový, společenský a odpočinkový. Prožijeme nejen setkání ve skupině, ale bude také prostor pro společenství s naším Bohem i v soukromí mezi sebou navzájem. Pořádají manželé Ejemovi.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2017_11/
Martin Žůrek
24. 10. 2017
20:45

O vztazích na prstech jedné ruky


Fotografie
Víkend od 8.-10. 12. 2017 bude věnován rozvoji vztahů. Vztahová poradkyně Milena Mikulková nás příjemnou a vtipnou formou vtáhne do tajemství vztahů na prstech jedné ruky nad těmito tématy: 
1 kolo životní rovnováhy
2 v 1 (střípky ze světa mužů a světa žen)
3 zásadní otázky
4 nástroje komunikace
5 vět pro pohodové vztahy
Součástí programu je také diskuze ve skupinkách nad podněty z jednotlivých témat.

Resort Beskydy se vám otevře v pátek od 18:00 hodin. Končíme nedělním obědem. Cena za celý pobyt na osobu je 1050 Kč.

Přihlašování je uzavřeno.

Za přípravný tým se těší Martin Žůrek

P. S.: Přihlášeným zašleme před akcí dopis s bližšími informacemi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
13. 10. 2017
16:03

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé ženy, kamarádky, sestry!
V letošním roce se v Brně zabýváme tématem „Bůh a ženy“ a každé setkání má své téma inspirované knihou Johna a Stasi Eldrege: úchvatná.
Před námi je v letošním roce třetí, na které Vás srdečně zveme. Připravujeme ho na 30. 9. 2017, opět ve sboru CASD na Olomoucké v 15:00 hod. Pozvánku naleznete v příloze. Tentokrát budeme v horních prostorách a spojíme naše společné chvíle s kavárničkou a posezením u čaje, kávy a dobrůtek hned od začátku, abychom si byly blíž, aby náš společný čas byl více přátelský a neformální, abychom neseděly jako ve škole nebo na přednášce.
Budeme si odpovídat na otázku: Co Bůh zamýšlel, když stvořil ženu ke svému obrazu. A obohatíme se i o myšlenky mužů.
Těšíme se na každou z Vás.
Krásné dny přeje tým Služby žen Brno
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
22. 9. 2017
8:12

Fotografie z Manželských setkání v Beskydech


Fotografie
Jsme vděčni za to, že se Manželská setkání mohla letos odehrát uprostřed krásných Beskyd. Fotografie z týdne plného podnětů, emocí a diskuzí nad zajímavými tématy naleznete v galerii. 
Martin Žůrek
14. 8. 2017
21:39

9. Konference mužů opět v Resortu Beskydy


Fotografie
„Konference pro muže, kteří touží vést, a proto chtějí být vedeni.“

Rádi bychom vás pozvali v pořadí už na devátou konferenci mužů, ve které bychom se chtěli zaměřit na každodenní život s Pánem.
Víkend od 20.- 22. 10. 2017 bude patřit příručce praktického křesťana v podání Vlastimila Trávníka.
Muž pro svůj život potřebuje:
- bydlení (Jan 14,2)
- něco vlastnit (1. Jan 4,12)
- svobodu (Jan 8,32)
- něco velkého vykonat (Jan 14,12) a mnoho jiného…
Vzhledem k omezené kapacitě ubytovacího zařízení Resort Beskydy doporučujeme včasné přihlášení na stránkách http://mss.casd.cz/kd, které bude spuštěno 14. 9. 2017 ve 20:00 hodin. Cena za celý pobyt je 1050 Kč.
Moc bychom si přáli, aby tato konference přinesla duchovní i duševní povzbuzení, inspiraci, a o něco více volného času pro vaši relaxaci v krásném prostředí Beskyd.

Za celý přípravný tým se těší na viděnou Martin Žůrek
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2017
17:28

Fotky z víkendovky otců s dětmi 2017/05


Fotografie
Pohodový víkend se svými dětmi mohli otcové poprvé prožít v příjemném prostředí Resortu Beskydy u Maďových. Děkujeme Bohu za dar otcovství, jeho ochranu a možnost být si blíž uprostřed krásné přírody. Fotky z této akce najdete ve fotogalerii.

Martin Žůrek
22. 6. 2017
12:04