Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Fotografie z 11. konference mužů


Fotografie
Máme za sebou další ze zajímavých víkendů pro muže. Letos poprvé v Luhačovicích a k tomu nám Pán Bůh požehnal krásným počasím. Průřez víkendem můžete sledovat v naší fotogalerii. Atmosféru víkendu můžete nasát také díky článku jednoho z účastníků.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
19. 10. 2019
21:06

Sexualita jako dar od 8. - 10. 11. 2019, Jánské Lázně


Fotografie
Budeme hovořit a přemýšlet o sexualitě v Bibli a o jejím duchovním rozměru. Zároveň budeme hledat inspiraci pro prožívání intimity ve věcech známých, ale i (v naší kultuře) méně známých, abychom otevřeli nové možnosti prožívání. Především však půjde o Váš vlastní prožitek a posilování vzájemné lásky. Bude také prostor pro odpočinek, společenství s naším Bohem i mezi sebou navzájem.
Těší se na vás manželé Ejemovi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
25. 9. 2019
9:15

Výzvy lásky pro mladé manželské páry


Fotografie
Rádi bychom pozvali mladé manželské páry na první z šesti setkání v rámci projektu: Výzvy lásky aneb „Vitamíny pro skvělé manželství“. V příštím roce budou tři pokračující setkání a v 1. pololetí 2021 poslední dvě. Pokud se přihlásíte, počítejte s tím, že bychom očekávali vaši účast na většině víkendů.
Chtěli bychom, abyste si setkání užili a měli na sebe dostatek času. Pokud máte děti, děkujeme, že si zajistíte si na daný víkend hlídání. V případě, že to není možné (z důvodu kojení), přivezte si sebou "chůvičku", která bude o vaše dítě během společných aktivit pečovat.
Cena za dítě do tří let bude 200 Kč za víkend, dotovaná cena za „chůvičku“ 600 Kč – snažili jsme se Vaše náklady v tomto směru maximálně minimalizovat. Vzhledem k tomu, že kapacita na Visalajích je omezená, doporučujeme včasné přihlášení, které bude spuštěno 24. 10. od 20:00 hod.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
6. 9. 2019
16:35

11. konference mužů v Luhačovicích


Fotografie
Od 11. do 13. 10. 2019 bude v hotelu Harmonie II v Luhačovicích probíhat již jedenáctá konference mužů. Víkendem o komunikaci nás bude provázet Josef Slowík. Můžete se těšit na bohatý program. Více naleznete v příloze. Těšíme se na vás a nezapomeňte na datum 10. 9., kdy od 20:00 hod. bude zde spuštěno přihlašování. http://mss.casd.cz/kd/?menu=2&otevrit=akce
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
9. 7. 2019
10:34

9. konference žen v Brně


Fotografie
Milé sestry, ženy, přítelkyně,

srdečně Vás zveme na další konferenci žen, která bude výjimečná tím, že se uvidíme se sestrami a přítelkyněmi z Čech, Moravy, Slezska i Slovenska. Naše setkání bude provázet krásné téma „Žena jako perla“, příběh jejího zrodu a proměny do krásy. Konference proběhne 26.–27. 10. 2019 v hotelu AVANTI v  Brně. Více informací o cenách naleznete v přiloženém dopisu. Přihlašování je možné zde: https://forms.gle/G92QE4ShEUYD5QMH6
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
28. 6. 2019
15:51

Manželská setkání 2019 v Krkonoších


Fotografie
Investujte do svého manželství a zúčastněte se od 4. do 11. srpna letního semináře.

Věříme, že divy a zázraky jsou možné – a proto Vás chceme opakovaně pozvat na krásnou rodinnou dovolenou, během níž zázrak můžete prožít. Pokud již nyní plánujete čas letních prázdnin a dovolených, přijměte naše pozvání do úplně nového prostředí – ovšem s tradičním osvědčeným programem.
Podařené manželství je div světa. (Jan Werich)

Více informací a přihlašování naleznete na stránkách: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelska-setkani/ms-2019
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
3. 2. 2019
12:49

Zveme Česko na rande


Fotografie
V únorovém valentýnském týdnu budou ve spolupráci s Národním týdnem manželství a osmi různými církvemi začínat kurzy Manželské večery na více než 55 místech v ČR. Najděte si na online mapě svůj kurz nebo zjistěte o kurzu víc nebo na něj někoho pozvěte! http://old.manzelskevecery.cz/embeded/course
Kurz efektivně zaměřuje na problémy, se kterými se dnes páry setkávají, a 72 % říká, že kurzy dobře oslovují páry, které nejsou křesťané. Pokud kurz neznáte, podívejte se na video na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=QMpMpo2mTaA


Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
21. 1. 2019
10:00

Kudy kam po rozvodu III.


Fotografie
Letošním ročníkem „Kudykamu“ Vás, stejně jako v předchozích dvou letech, provede přední český odborník v oblasti psychologie rodiny PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. Přednášky v jeho podání Vás inspirují fundovaností, praktičností, vtipem a biblickým přesahem. Víkendový program začne v pátek 25. ledna ve 20:00 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1.100,- Kč. 
Těší se na vás Radek Jonczy
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
20. 12. 2018
14:09

Fotografie z 10. konference mužů v galerii


Fotografie
Máme za sebou další ze zajímavých víkendů pro muže. I letos jsme se setkali v Resortu Beskydy a k tomu nám Pán Bůh požehnal krásným počasím. Průřez víkendem můžete sledovat v naší fotogalerii.
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:39

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé sestry,
rády bychom vás pozvaly na setkání žen, které se uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 ve sboru CASD Brno-Olomoucká. Setkali bychom se v 10:00  a předpokládaný konec by byl kolem 15:00 hodin. Doufám, že společně prožijeme příjemné chvíle, na které budeme s radostí vzpomínat. Více k programu na pozvánce. Přihlašování do 4.11. 2018. (registrace je důležitá kvůli objednání poledního jídla) na emailu nebo telefonicky (viz pozvánka). Těší se na vás Marie Skálová
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:31

Víkend pro manželské páry i jednotlivce v Janských Lázních


Fotografie
V termínu od 19. – 21. října 2018 vás zveme na víkend duchovní obnovy s názvem: Náboženství jako zdroj úzkosti versus víra jako zdroj svobody a radosti. Víkendem provázejí manželé Jan a Olga Ejemovi.
Více informací naleznete zde: https://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2018_10/
Martin Žůrek
7. 9. 2018
22:25

Desátá konference mužů: Já, ty, on … zoon politikon


Fotografie
Srdečně Vás zvu na pobyt, na kterém budeme zkoumat sebe jako součást společnosti. Zkusíme tedy nad sebou přemýšlet trochu jinak, než jsme zvyklí. Budeme hledat svou odpovědnost za svět, v němž žijeme, za společnost, která tvoří rámec našeho duchovního života. Budeme promýšlet, jak odpovědně přistupovat k životu v zátěžových situacích, jak se nepřidat k většině, pokud páchá zlo... Všechno to bude chtít odvahu, odhodlání myslet a nebát se klást si otázky, které jsme si třeba ještě nekladli.
Moc se těším na společenství s Vámi. Petr Vaďura

Videopozvánka: https://youtu.be/ak3fR6G2UaQ

Přihlašování na konferenci bude spuštěno zde na stránkách KD 5. 9. od 20:00 hod.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2018
10:03

Ohlédnutí za 8. konferencí žen


Fotografie
Krásný článek, který napsaly sestry ze sboru Valašské Meziříčí, je určitě příjemným ohlédnutím za další konferencí žen. Pro ty z vás, které ještě stále váháte přihlásit se na víkendovku s nezapomenutelnou atmosférou, to bude příjemné naladění pro konferenci v roce 2019. Ve fotogalerii na vás čekají také snímky z tohoto podařeného víkendu pod Lysou horou.
Děkuji sestře Ivetě, Marcelce i  Katce za jejich ochotu i nasazení v přípravách celé akce.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
9. 4. 2018
10:48

Květnový víkend otců s dětmi ve věku 6-11 let


Fotografie
Od 18.-20. 5. 2018 vás zveme vás na dobrodružný a tvořivý víkend pro otce se svými dětmi (děvčata a chlapci ve věku 6-11 let) v areálu Sola Gratia, Bystřice pod Hostýnem.
Je to příležitost být na chvilku sám klukem a současně být naplno tátou. Budeme moci prožít intenzivně dva dny se svými dětmi ve společenství dalších prima otců a dětí. Nebude chybět pobyt v přírodě, hry, zpěv, dobré jídlo a nedělní překvapení s netradičními hosty, kteří vám pomohou s vyráběním vašich suvenýrů.
Cena: tátové 1300 Kč, děti 750 Kč
Platba proběhne až na místě. Spoléháme na to, že přihlášení bude pro vás závazné. Pokud máte chuť a čas, přihlaste se zde:
Kapacita je omezená. Přihlášeným zašleme před akcí dopis s bližšími informacemi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
6. 3. 2018
11:10

Sexualita jako dar, víkend 23.-25. 3. 2018 v Jánských Lázních


Fotografie
Čeká nás naplněný a obohacující čas, ve kterém nejde jen o holé sbírání informací, jichž je všude dost pro každého hledajícího, ale především o Váš prožitek a posilování vzájemné lásky. Bude také prostor pro odpočinek, společenství s naším Bohem i mezi sebou navzájem.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/sexualita_2018_03/
Těší se na vás manželé Ejemovi.
Martin Žůrek
28. 1. 2018
20:34

Osmá konference žen na KAMu od 9. 3. 2018


Fotografie
Milé sestry, srdečně Vás zveme na Konferenci žen do krásného podhůří Beskyd ve dnech 9.-11. 3. 2018. Opět bude pro Vás připraven hotel KAM.
Tentokrát se budeme zamýšlet nad "Opravdovým setkáním" Ježíše se Samařskou ženou u studny. Toto setkání se neodehrávalo pouze u studny, ale přesunulo se dále do města, kde mnozí svědčili slovy: „Už nevěříme jen díky tvým slovům, sami jsme ho slyšeli a víme, že je opravdu Spasitel světa.“
Nechte se motivovat opravdovým setkáním, které může být obohacující, výjimečné, netradiční, mimořádné, osudové, působivé, pravdivé atd. Jednoduše setkání, které nás ovlivní a na které nezapomeneme. Víkendem bude provázet Denise Hochstrasser a mnoho dalších zajímavých žen.
Cena 1550 Kč, přihlašování od 1. 2. ve 20:00 hod. zde na webu KD v záložce AKCE.
Teší se na Vás Iveta Halešová a org. tým žen  
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
12. 1. 2018
13:39

Unijní kongres rodin 19.-26. 8. 2018


Fotografie
Už víte, kde strávíte toto léto rodinnou dovolenou? Jezdili jste na kongresy mládeže a stýská se vám po jejich atmosféře? Potěšilo by vás, kdybyste se svými dětmi mohli prožít něco podobného?
Pro vás a vaše děti už dnes připravujeme super program plný zábavy, poučení a spirituálních prožitků. Rodina je COOOL: Citlivost, Odpovědnost, Odvaha, Odpuštění, Láska. Témata, na kterých se budou podílet čeští a moravští kazatelé specializovaní na rodinné vztahy, přední čeští psychologové, poradci a odborníci na zážitkovou terapii. Neváhejte a přihlašte se na Unijní kongres rodin v krásném středisku Immanuel u Hlinska se skvělou kuchyní za rozumné ceny. 
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
10. 1. 2018
14:02

Kudykam po rozvodu ve Šlovicích


Fotografie
Oddělení služby rodinám opět připravilo víkendovku nejen pro ty, kteří si nesou zátěž z rozvodu. Fundovaným a zároveň srozumitelným způsobem se psycholog Jeroným Klimeš postará o náplň celého víkendu, které vás určitě postaví znovu na nohy. Spolu s ním se na vás těší Radek Jonczy.
Více informací najdete na přiložené pozvánce.

Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
8. 1. 2018
7:54

Fotografie z víkendovky o vztazích na prstech ruky


Fotografie
Druhý víkend v prosinci proběhlo v Beskydech setkání párů i jednotlivců. Milena Mikulková dala účastníků  pomocí prstů jedné ruky stručný návod pro utužení vztahů. Její nestrojené a mnohdy i vtipné podání tématu nás vedlo nás k zamyšlení nad našimi hodnotami, nad rozdílnosti mužů a žen a dostali jsme i konkrétní nástoroje ke komunikaci. Fotografie z této akce plné podnětů naleznete v galerii.
Martin Žůrek
19. 12. 2017
16:24

SoNS 2018 Chorvatsko


Fotografie
Všechny odvážné nepřátele samoty zveme od 1. - 16. 9. 2018 na další pobytovou dovolenou v Jižním Chorvatsku – KLEK – apartmány BONACA. Možnost fakultativních zájezdů.
Cena s dopravou, pobytovou taxou a službami delegáta od 5700 Kč/os. Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze.
Na společné setkání u moře se těší Aleš Zástěra, tel.: 775 789 036
 
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 11. 2017
12:09