Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Osmá konference žen na KAMu od 9. 3. 2018


Fotografie
Milí sestry, srdečně Vás zveme na Konferenci žen do krásného podhůří Beskyd ve dnech 9.-11. 3. 2018. Opět bude pro vás připraven hotel KAM.
Tentokrát se budeme zamýšlet nad "Opravdovým setnáním" Ježíše se Samařskou ženou u studny. Toto setkání se neodehrávalo pouze u studny, ale přesunulo se dále do města, kde mnozí svědčili slovy: „Už nevěříme jen díky tvým slovům, sami jsme ho slyšeli a víme, že je opravdu Spasitel světa.“
Nechte se motivovat opravdovým setkáním, které může být obohacující, výjimečné, netradiční, mimořádné, osudové, působivé, pravdivé atd. Jednoduše setkání, které nás ovlivní a na které nezapomeneme. Víkendem bude provázet Denise Hochstrasser a mnoho dalších zajímavých žen.
Cena 1550 Kč, přihlašování od 1. 2. ve 20:00 hod. zde na webu KD v záložce AKCE.
Teší se na Vás Iveta Halešová a org. tým žen  
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
12. 1. 2018
13:39

Unijní kongres rodin 19.-26. 8. 2018


Fotografie
Už víte, kde strávíte toto léto rodinnou dovolenou? Jezdili jste na kongresy mládeže a stýská se vám po jejich atmosféře? Potěšilo by vás, kdybyste se svými dětmi mohli prožít něco podobného?
Pro vás a vaše děti už dnes připravujeme super program plný zábavy, poučení a spirituálních prožitků. Budou se na něm podílet známí čeští, moravští a slovenští kazatelé specializovaní na rodinné vztahy, přední čeští psychologové, poradci a odborníci na zážitkovou terapii. Neváhejte a přihlašte se na Unijní kongres rodin v krásném středisku Immanuel u Hlinska se skvělou kuchyní za rozumné ceny. 
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
10. 1. 2018
14:02

Kudykam po rozvodu ve Šlovicích


Fotografie
Oddělení služby rodinám opět připravilo víkendovku nejen pro ty, kteří si nesou zátěž z rozvodu. Fundovaným a zároveň srozumitelným způsobem se psycholog Jeroným Klimeš postará o náplň celého víkendu, které vás určitě postaví znovu na nohy. Spolu s ním se na vás těší Radek Jonczy.
Více informací najdete na přiložené pozvánce.

Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
8. 1. 2018
7:54

Fotografie z víkendovky o vztazích na prstech ruky


Fotografie
Druhý víkend v prosinci proběhlo v Beskydech setkání párů i jednotlivců. Milena Mikulková dala účastníků  pomocí prstů jedné ruky stručný návod pro utužení vztahů. Její nestrojené a mnohdy i vtipné podání tématu nás vedlo nás k zamyšlení nad našimi hodnotami, nad rozdílnosti mužů a žen a dostali jsme i konkrétní nástoroje ke komunikaci. Fotografie z této akce plné podnětů naleznete v galerii.
Martin Žůrek
19. 12. 2017
16:24

SoNS 2018 Chorvatsko


Fotografie
Všechny odvážné nepřátele samoty zveme od 1. - 16. 9. 2018 na další pobytovou dovolenou v Jižním Chorvatsku – KLEK – apartmány BONACA. Možnost fakultativních zájezdů.
Cena s dopravou, pobytovou taxou a službami delegáta od 5700 Kč/os. Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze.
Na společné setkání u moře se těší Aleš Zástěra, tel.: 775 789 036
 
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 11. 2017
12:09

Fotografie z 9. konference mužů


Fotografie
Ve fotogalerii byly zveřejněny fotky z nedávné Konference mužů. Přeji zvláště účastníkům této konference příjemnou podívanou. Prohlédnout si je můžete zde: http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=34
Martin Žůrek
3. 11. 2017
22:12

O vztazích na prstech jedné ruky - kapacita naplněna


Fotografie
Přátelé, kapacita víkendovky o vztazích je naplněna. Jsme rádi, že je o tuto akci takový zájem a zároveň se omlouváme všem, které už nejsme schopni ubytovat. Těšíme se na setkání s vámi.
Martin Žůrek
31. 10. 2017
21:27

Hodnota člověka a zdravé sebevědomí


Fotografie
Víkend pro manželské páry i jednotlivce uprostřed krásných Krkonoš v termínu 24. – 26. listopadu 2017.
Během víkendu bude program nejen přednáškový, ale také interaktivní, zážitkový, společenský a odpočinkový. Prožijeme nejen setkání ve skupině, ale bude také prostor pro společenství s naším Bohem i v soukromí mezi sebou navzájem. Pořádají manželé Ejemovi.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2017_11/
Martin Žůrek
24. 10. 2017
20:45

O vztazích na prstech jedné ruky


Fotografie
Víkend od 8.-10. 12. 2017 bude věnován rozvoji vztahů. Vztahová poradkyně Milena Mikulková nás příjemnou a vtipnou formou vtáhne do tajemství vztahů na prstech jedné ruky nad těmito tématy: 
1 kolo životní rovnováhy
2 v 1 (střípky ze světa mužů a světa žen)
3 zásadní otázky
4 nástroje komunikace
5 vět pro pohodové vztahy
Součástí programu je také diskuze ve skupinkách nad podněty z jednotlivých témat.

Resort Beskydy se vám otevře v pátek od 18:00 hodin. Končíme nedělním obědem. Cena za celý pobyt na osobu je 1050 Kč.

Přihlašování je uzavřeno.

Za přípravný tým se těší Martin Žůrek

P. S.: Přihlášeným zašleme před akcí dopis s bližšími informacemi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
13. 10. 2017
16:03

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé ženy, kamarádky, sestry!
V letošním roce se v Brně zabýváme tématem „Bůh a ženy“ a každé setkání má své téma inspirované knihou Johna a Stasi Eldrege: úchvatná.
Před námi je v letošním roce třetí, na které Vás srdečně zveme. Připravujeme ho na 30. 9. 2017, opět ve sboru CASD na Olomoucké v 15:00 hod. Pozvánku naleznete v příloze. Tentokrát budeme v horních prostorách a spojíme naše společné chvíle s kavárničkou a posezením u čaje, kávy a dobrůtek hned od začátku, abychom si byly blíž, aby náš společný čas byl více přátelský a neformální, abychom neseděly jako ve škole nebo na přednášce.
Budeme si odpovídat na otázku: Co Bůh zamýšlel, když stvořil ženu ke svému obrazu. A obohatíme se i o myšlenky mužů.
Těšíme se na každou z Vás.
Krásné dny přeje tým Služby žen Brno
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
22. 9. 2017
8:12

Fotografie z Manželských setkání v Beskydech


Fotografie
Jsme vděčni za to, že se Manželská setkání mohla letos odehrát uprostřed krásných Beskyd. Fotografie z týdne plného podnětů, emocí a diskuzí nad zajímavými tématy naleznete v galerii. 
Martin Žůrek
14. 8. 2017
21:39

9. Konference mužů opět v Resortu Beskydy


Fotografie
„Konference pro muže, kteří touží vést, a proto chtějí být vedeni.“

Rádi bychom vás pozvali v pořadí už na devátou konferenci mužů, ve které bychom se chtěli zaměřit na každodenní život s Pánem.
Víkend od 20.- 22. 10. 2017 bude patřit příručce praktického křesťana v podání Vlastimila Trávníka.
Muž pro svůj život potřebuje:
- bydlení (Jan 14,2)
- něco vlastnit (1. Jan 4,12)
- svobodu (Jan 8,32)
- něco velkého vykonat (Jan 14,12) a mnoho jiného…
Vzhledem k omezené kapacitě ubytovacího zařízení Resort Beskydy doporučujeme včasné přihlášení na stránkách http://mss.casd.cz/kd, které bude spuštěno 14. 9. 2017 ve 20:00 hodin. Cena za celý pobyt je 1050 Kč.
Moc bychom si přáli, aby tato konference přinesla duchovní i duševní povzbuzení, inspiraci, a o něco více volného času pro vaši relaxaci v krásném prostředí Beskyd.

Za celý přípravný tým se těší na viděnou Martin Žůrek
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2017
17:28

Fotky z víkendovky otců s dětmi 2017/05


Fotografie
Pohodový víkend se svými dětmi mohli otcové poprvé prožít v příjemném prostředí Resortu Beskydy u Maďových. Děkujeme Bohu za dar otcovství, jeho ochranu a možnost být si blíž uprostřed krásné přírody. Fotky z této akce najdete ve fotogalerii.

Martin Žůrek
22. 6. 2017
12:04

Další setkání žen v Brně


Fotografie
Milé ženy, zveme vás 27. 5. od 15. hodin do Brna na další setkání žen s názvem: Naše srdce je obrazem Božího srdce. Věřím, že nad tímto tématem prožijeme opět obohacující chvíle. Fotografie z březnového setkání na Olomoucké jsou v galerii. Za organizační tým se na vás těší Marie Skálová
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
24. 5. 2017
7:16

Ohlédnutí za Manželským restartem


Fotografie
V prvním dubnovém týdnu se uskutečnil v Jánských Lázních další z Manželských víkendů, které pořádalo oddělení KD Českého sdružení.
Pod vedením Jana Ejema prožili účastníci zajímavý program s názvem „Manželský restart“. Vrcholem programu bylo nakreslení rodinných „erbů“, které vyjadřovaly hodnoty a zacílení jednotlivých rodin. Manželé se pak s ostatními sdíleli nejen se symbolikou svých erbů, ale také zavzpomínali, jak se seznámili a co bylo rozhodující pro vykročení na společnou cestu životem.
Na program jarního Manželského víkendu pak navazuje letní týdenní akce Manželské setkání v Beskydech a podzimní Manželský víkend.

Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:57

Fotografie ze 7. konference žen v galerii


Fotografie
Milé dámy, ženy a slečny,
prožily jsme příjemné setkání okořeněné vlídnými slovy, hudbou, společenstvím a pestrými emocemi. Je to patrné ze vzkazů účastnic a něco zachytil i fotoaparát Daniele Madi. Nad jeho fotografiemi se můžete znovu ponořit do atmosféry poslední konference žen s Hanou Pinknerovou. Děkujeme za vaši přízeň a podporu.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:54

Víkend otců s dětmi - kapacita naplněna


Fotografie
Milí muži, kapacita víkendovky je naplněna. Můžete se napsat případně pod čáru jako náhradníci. Jsme rádi, že o tuto novou akci je zájem a těšíme se na setkání s vámi a vašimi ratolestmi.
Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:41

4. 6. 2017 Teologická konference Ostrava


Fotografie
Rádi bychom spolu s vámi promýšleli, jak v dnešní náročné a mnohdy rozporuplné době vést naše děti k Bohu. Zveme vás na konferenci, která se bude zabývat duchovním formováním našich dětí. Čeká nás šest přednášek, workshopy a panelová diskuze se zajímavými řečníky. Každý z vás si určitě v pestré nabídce vybere zaměření, které ho osloví.
Přihlašování od 24. 4. na stránkách http://ati.casd.cz
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
10. 4. 2017
14:26

Motoscuk Vernířovice 25.- 28. 5. 2017


Fotografie
Všichni vyznavači jedné stopy přijměte pozvání na letošní Motoscuk, který se tradičně koná poslední víkend v květnu. Letos se uskuteční na chatě Brněnka ve Vernířovicích. Je to kousek od Sobotína, okres šumperk, oblast Hrubý Jeseník.
Oblast Jeseníků skýtá bezpočet možností a věřím, že se nám spolu podaří vytvořit opět skvělou atmosféru. A protože budeme v místech, kde se psala temná našich dějin, spojená s inkvizicí a útrpným právem, pokusíme se tuto část historie přiblížit. Tak snad vás historie nenudí a bude se vám to líbit...

Kapacita: 60 lůžek
Cena: 1200,-Kč/osobu (pátek až neděle)
1600,-Kč/osobu (čtvrtek až neděle)
V ceně je ubytování, a strava od páteční večeře do nedělního oběda. Pro dorazivší ve čtvrtek navíc ubytování a páteční snídaně.
Za závaznou přihlášku bude považována uhrazená záloha ve výši 600,-Kč
na účet: 159238029/0300
var.symbol: 2528052017

http://www.motoscuk.net
https://www.facebook.com/events/193722737762898
v.martasek@volny.cz

Těšíme se na vás!!! Vladimír, Karin, Petr
Martin Žůrek
28. 3. 2017
7:29

Kapacita konference žen je naplněna


Fotografie
Milé dámy, děkujeme za váš zájem o konferenci žen. Kapacita byla velmi rychle naplněna. V případě, že byste se chtěly ještě přihlásit, napište do diskuze svůj kontakt nebo oslovte sekretariát MSS, zda se neuvolnilo nějaké místo. Přípravy jsou v plném proudu a my se na vás moc těšíme.
Martin Žůrek
26. 3. 2017
11:32