Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku
7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

2. konference sester


Fotografie
Milé sestry, jsem velmi ráda, že vás mohu pozvat na 2. konferenci sester, které pořádá oddělení KD při MSS CASD. Hlavním motem tohoto setkání je: SíLA A DŮSTOJNOST JSOU JEJíM šATEM.
Termín setkání je: 7.-9. května 2010
Místo setkání: AG v Kroměříži.
Cena za víkend: 850,- Kč
Přihlásit se budete moci od 25. března na http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=uzivatel-akce
(Abyste se mohli přihlásit, založte i prvně svůj profil. Pokud byste potřebovali pomoc, pište na alanch@volny.cz)

                                                                              Renáta Chlebková
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
11. 3. 2010
10:14

Fotografie ze setkání s Watersovými v Kroměříži


Fotografie
Alan Chlebek
8. 3. 2010
12:02

Seminář manželů WATERSOVÝCH


Fotografie
Jsme rádi, že vás můžeme pozvat na víkendový seminář manželů Tom a Alane Watersových. Víkendový seminář je pořádán C-S unii a uskuteční se v prostorách Aribiskupského gymnázia v Kroměříži ve dnech 5.-7. března 2010. Při jejich minulé návštěvě České republiky jejich přednášky silně oslovily publikum. I letos se velmi tešíme na jejich přednášky. Jednotlivá témata jsou: Chcete být se svojí rodinou v nebi? - Jak prožívat požehnané a zajímavé soboty - Náš největší boj - Jak mohou být dva jedno - Hlavní úkol rodičů - Jak spolu lépe komunikovat - Abeceda rodičovství.
Přihlásit se můžete do 24.2.2010 na mss@casd.cz  Cena 670,- Kč. Více informací najdete v přiložených materiálech.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Alan Chlebek
17. 1. 2010
8:14

Fotografie z 1.konference mužů


Fotografie
Ve fotogalerii jsou aktuálně vystaveny fotky z 1. konference mužů,  která proběhla tento víkend 6.-7. listopadu na Hostýně. 1 konference byla velmi požehnaná. Děkujeme Pánu Bohu i všem účastníkům, ale i těm, kteří se za konferenci modlili. http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=3


Alan Chlebek
9. 11. 2009
9:05

Informace k přihlašování na Výzvy lásky


Fotografie
Kapacita sebezkušenostního výcviku pro manželské páry "Výzvy lásky" je 30 párů. Proto vy, kteří jste se přihlásili později a jste pod čárou, stáváte se náhradníky. Pokud by někdo z výše přihlášených své přihlášení zrušil, postupujete výše. Kapacitu není možné navyšovat. Děkujeme za pochopení. 
Alan Chlebek
1. 11. 2009
20:11

Jak se přihlásit na konf. mužů?


Fotografie
Abyste se mohli aktivně pohybovat na těchto stránkách a přihlašovat se na připravované akce, prosím, založte si svůj profil.
V levém sloupci je ikona 1. konference mužů. Text červeně psaný je interaktivní, po kliknutí na něj se vám otevřou další informace a následně úplně dole je odkaz  "Přihlásit se na tuto akci". Pak stačí jen kliknout na symbol "ruky" a jste přihlášení.
Alan Chlebek
21. 9. 2009
13:40

1. konference mužů


Fotografie
Milí muži, bratři, dovolujeme si vás pozvat na 1. konferenci mužů, která proběhne od 6.-7. 11. 2009 na Hostýně.

Velmi bychom si přáli, abyste vnímali tuto akci jako příležitost a také odměnu.   Záleží nám na tom, abyste si nejen odpočinuli a relaxovali, ale především, abychom společně mohli chválit Pána Boha a nechali se jim inspirovat a vést.

Téma 1. konference mužů je: Požehnaný je muž, … Jer 17,7

Modlíme se, aby každý z nás cítil Boží požehnání a byl požehnáním pro svou manželku, rodinu, církev, přátelé, ... Je krásné být Bohem požehnaným…

Alan Chlebek
21. 9. 2009
12:10

Fotografie z konference sester


Fotografie
Milé sestry, právě před týdnem jsme byly společně na naší první konferenci. Pokud byste měly chuť si skrze fotografie připomenout náš společný čas strávený na Hostýně, můžete se podívat do "fotogalerie", kde vás čeká 167 fotografií. Děkujeme Pánu Bohu za jeho požehnání...

Renáta Chlebková
Alan Chlebek
1. 5. 2009
21:09

1. konference sester


Fotografie
Již příští pátek proběhne konference sester na Hostýně. V příloze si můžete přečíst poslední informace k tomuto setkání. Bezpečnou cestu vám přeje a těší se na vás Renáta Chlebková
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
17. 4. 2009
12:24

1. konference sester - kapacita naplněna


Fotografie
Chceme vám, milé sestry, poděkovat za váš zájem o 1. konferenci sester. V tuto chvíli již musíme oznámit, že během uplynulých 14 dnů se kapacita této akce naplnila a není možné se již přihlásit.

Moc se těšíme na setkání s vámi a modlíme se o Boží požehnání.

Renáta Chlebková

(Z důvodu kapacity sálu není možné přijet jen na sobotní program. Děkujeme  za pochopení.)

Alan Chlebek
8. 3. 2009
11:39

Manželská setkání 2009


Fotografie
Letní motivační seminář pro manželské páry "Manželská setkání 2009" letos opět proběhne v Čenkovicích v Orlických horách. Termín je 12.-19. července. Více info. naleznete v příloze.
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
4. 3. 2009
10:18

Založte si svůj profil


Fotografie
Abyste se mohli aktivně pohybovat na těchto stránkách a přihlašovat se na připravované akce, prosím, založte si svůj profil.
Alan Chlebek
22. 2. 2009
15:36

Zprovoznění webu KD při MSS CASD


Fotografie
Milí přátelé,
jsme rádi, že 22.2.2009 jsme mohli spustit nové stránky, které jsou věnovány oddělení Křesťanského domova v Moravskoslezském sdružení CASD. Naším záměrem je na těchto stránkách přinášet nejen informace týkající se připravovaných akcí, ale dávat také tipy na zajímavé knihy, webové stránky, články, odborníky, tipy na místa na dovolenou, víkend,...
Aby mohly stránky dobře fungovat a být aktuální, budeme i vás prosit o spolupráci a o sdílení se s vašimi tipy a náměty.
Moc bychom si přáli, aby vám tyto stránky sloužily a byly inspirací, abychom mohli vytvářet naše domovy prosycené Boží láskou.

Alan Chlebek
22. 2. 2009
15:30