Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Modlitební týden křesťanského domova


Fotografie
Modlitební týden KD proběhne od 8.-15. února 2014

Je to zvláštní týden, kdy chceme ještě více zdůraznit hodnotu funkční rodiny a manželství. Je to prostor pro větší sdílení a povzbuzení se, ale především také k odevzdání se Tomu, kdo nám dar rodiny, manžesltví dal.
Máme možnost si číst a nechat se inspirovat také přednáškama, které letos opět vytvořil Aleš Zástěra. http://www.advent-orion.cz/UserFiles/file/edoc/pdf/KD_prednasky2014_CZ_w.pdf

Modlitební týden probíhá souběžně s Národním týdnem manželství, který se dostává do podvědomí v některých dalších státech. Více info: http://www.tydenmanzelstvi.cz/clanky/511/2014/zakladni-informace-o-ntm-2014.html  nebo http://www.maranatha.cz/narodni-tyden-manzelstvi/

Chceme vás a vaše společenství KD pozvat k modlitebnímu týdnu KD a k dalšímu odevzdáni se Jemu.

Alan Chlebek
24. 1. 2014
10:43

1. konference žen v Interevropské divizi


Fotografie
Od 5.-9. září 2014 proběhne ve Schwabisch Gmund v Německu 1. kongres služby žen Interevropské divze.
Více info. v příloze nebo na: www.women.eud.adventist.org ;
Pokud máte zájem, kontaktujte psustkova@casd.cz 

Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
16. 1. 2014
13:42

PF 2014


Fotografie
Milí přátelé, 

ať nás Pán Bůh provází při všech našich cestách, chrání nás a dává nám moudrost ve všech rozhodováních, abychom mohli v našich rodinách prožívat atmosféru radosti, pokoje, pokory a hlubokého porozumění ve vědomí Jeho blízkosti. 

Alan Chlebek
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
31. 12. 2013
22:35

Výroční setkání účastníků "Výzvy lásky1"


Fotografie
Od 11.-13.října 2013 proběhne na Velehradě setkání všech účastníků VL. Těšíme se na společné sdílení a společenství, ale Mojmír Voráč ma již připravené také velmí zajímavé téma, které bychom měli během víkendu probrat.
Alan Chlebek
27. 9. 2013
10:34

Fotografie ze 4. konference žen


Fotografie
Můžete si prohlédnout fotografie ze 4. konference žen, která proběhla od 26.-28.dubna 2013 v hotelu KAM v Malenovicích. http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=13
Alan Chlebek
29. 4. 2013
14:46

4. konference žen


Fotografie
Kapacita konference žen je naplněná, není možné se již přihlásit.
Děkujeme za pochopení.
Alan Chlebek
14. 3. 2013
9:01

4. konference žen


Fotografie
Milé sestry, dámy, kamarádky...

Jsem moc ráda, že vás mohu opět pozvat již na 4. konferenci, která je určena právě pro vás. Prosím, zapište si do svých diářů termín: 26.-28. dubna 2013.
Konference se uskuteční v malebném prostředí Beskyd – v Malenovicích ve velmi příjemném hotelu KAM. www.malenovice.com
Motto letošního setkání je: "ŽENA S VIZí". Verš, který nás bude inspirovat a povzbuzovat je zapsán v Přísloví 31, 29:  „Statečně si vedly mnohé dcery, ale ty je všechny předčíš“.  Hlavními řečníky budou dva velmi zajímaví zahraniční hosté. První z nich je Raquel Arrais, která pochází z Brazílie. V současné době je zástupkyní ředitelky Služby žen na GK CASD v USA.  Druhý host se jmenuje: Denise Hochstrasser. Pochází z Německa. V současné době žije ve švýcarsku a věnuje se Službě žen v naší divizi. Pevně věřím, že obě budou pro nás inspirací, povzbuzením a obohacením.
Na základě pozitivních ohlasů loňské konference bude letošní konference opět víkendová. V neděli se znovu můžete těšit na velmi zajímavé workshopy, které jsou pro vás připraveny.

CENA: 1290 Kč

Přihlašování bude spuštěno od 1. března do 16. dubna 2013 nebo do naplnění kapacity ubytování. Máte možnost si vybrat konkrétní pokoj. Vy, které se budete hlásit jako první, máte větší a lepší možnost výběru :) Po přihlášení dostanete obratem emajl, ve kterém budou uvedeny údaje k platbě. Prosím, platbu uhraďte nejpozději do 16.4.2013.
Přeji vám krásné zimní dny. Ať vás Hospodin povzbuzuje a potěšuje v každém dni, ať vnímáte Jeho blízkost a Jeho hojné požehnání.

Na setkání s vámi se těší 
                                                        Renáta Chlebková
Alan Chlebek
4. 2. 2013
23:01

Modlitební týden KD


Fotografie
Milí bratři a sestry, milé rodiny, rok 2013 je v naší církvi v Česko-Slovenské unii oddělen pro zamyšlení nad mezilidskými vztahy, které se prakticky uplatňují především v našem domově. Téma týdne křesťanského domova, který probíhá spolu s Národním týdnem manželství, bylo možné jako obvykle zajistit překladem materiálů, které dodává Generální konference, nebo nabídkou témat z tuzemské autorské dílny. Na žádost bratří a sester z různých míst naší církve, najdete na následujících stránkách téma aktuální a přitom i kontroverzní. Cílem této brožury ovšem není vzbuzení zájmu o oblast, které by se měl křesťan spíše vyhnout, ale v zaujetí ostražitého postoje a kladení si otázek, které nás povedou blíže ke Spasiteli Ježíši Kristu. Obsahem následujícího textu je:

1.    Naděje 2. příchodu J. Krista v souvislosti s modlitbou Páně.
2.    Novodobé alternativní a okultní svody.
3.    Citlivé vedení k vysokému cíli.
4.    Poznání osobních hranic.
          
                Aleš Zástěra, oddělení Křesťanského domova Č-S unie

Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
30. 1. 2013
11:01

FOTO - 4. konference mužů


Fotografie
74 fotografií ze 4. konference mužů si můžete prohlédnout na http://mss.casd.cz/kd/?menu=3&otevrit=fotogalerie&album=8
Alan Chlebek
29. 11. 2012
16:36

4. konference mužů


Fotografie
Omlouváme se všem dalším zájemcům o konferenci mužů. Kapacita je již zcela naplněna. Není to otázka pouze ubytování, ale i kapacity sálu. Není možné tedy přijet jen na program, s tím, že si ubytování zajistite jinde. 
Ještě jednou se omlouváme, mile nás překvapil letošní zájem o konferenci. Chceme vám tedy nabídnout aspoň náhradní variantu a tou je on-line přenos, který můžete sledovat na http://www.bibletv.cz/tipy/2012-11-24-4-konference-muzu
Děkujeme za pochopení.

Alan Chlebek
Alan Chlebek
20. 11. 2012
11:19

4. KONFERENCE MUŽŮ


Fotografie
Konference pro muže, kteří touží být Bohem proměňování k Jeho obrazu.

KDY: 23.-24.11.2012
KDE: Palkovické hůrky http://www.palkovickehurky.cz/web/index.php?id=7
CENA: 550 Kč
Přihlíšení od od 15.10.2012

MOTTO: Blahoslavený muž PŘINáší SVé OVOCE Žalm 1:3

Děkujeme, že jsi si otevřel tyto stránky a přemýšlíš, zda přijmeš naše pozvání na konferenci, kde se setkáš pouze s muži. S muži, kteří jsou v mnohém stejní jako ty, s muži, kteří zápasí, muži, kteří prožili kromě krásných vítězství také smutné prohry..., muži, kteří touží být blíže Bohu, přijímat Jeho požehnání a být tak požehnáním i pro své okolí. Budeme moc rádi, když najdeš v sobě odvahu přijet na takovéto setkání.

Letos jsme jako hlavního hosta pozvali velmi výraznou a zajímavou osobnost. DAVE PATTY je misonář, který od roku 1993 působí v České republice. Je spoluzakladatelem Křesťanské akademie mladých (KAM), která se stala významnou mezidenominační vzdělávací institucí. V současné době se plně věnuje službě v organizaci Josiah Venture jako její prezident. Dave je uznávaným řečníkem. Velmi srozumitelným způsobem dokáže hovořit o náročných tématech. Neklouzá po povrchu, ale dokáže posluchače oslovit a motivovat k Ježíši Kristu. Dave je ženatý a má 3 děti.

Letos - v rámci sdílení svého životního příběhu - jsme pozvali ADOLFA šLOSáRKA, aby se s námi sdílel o tom, co prožil během svých 90 let s Pánem Bohem. Jeho silné zkušenosti s Bohem jsou velkým povzbuzením pro všechny generace posluchačů.

Přijmi naše pozvání na tuto konferenci.

Za organizační tým

Alan Chlebek
775 789 013

Přihlásit se můžeš na těchto stránkách http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=akce-zobrazit&id=11 od 15.10.2012 (Je třeba si vytvořit svůj profil, a pak si jen vybrat pokoj a přihlásit se. Následně obdržíš mejlem potvrzení o přihlášení a údaje k platbě. Prosíme o uhrazení platby do 20.11.2012)


Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
1. 10. 2012
14:01

Foto ze 3. konference žen


Fotografie
Na adrese http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=11 si můžete prohlédnout fotky ze 3. konference žen.
Alan Chlebek
2. 5. 2012
13:55

3. konference žen


Fotografie
Milé dámy, sestry, dívky, kamarádky...

naše konference se již velmi blíží. Všechny místa jsou již zaplněna. Vám, které jste si napsaly o povolenku ke vjezdu, byla povolenka zaslána. Děkuji také za to, že jste zareagovaly na email s osobními údaji a označením, jakou stravu jste si vybraly. 
V pátek 20.4. bude registrace otevřena v poutním domě č. 3 od 16:30 hod. Od 18:00 hod. nás čeká večeře a v 19:00 hod. již začínáme naši 3. konferenci. 
Chceme vás poprosit, abyste si kromě osobních věcí vzali s sebou také hrníček na čaj. 

Moc se na setkání s vámi těšíme a přejeme vám bezpečnou cestu s Boží ochranou. 

Renáta 
Alan Chlebek
12. 4. 2012
22:53

3. konference žen


Fotografie
Milé sestry, dámy, kamarádky...

Jsem moc ráda, že vás mohu opět pozvat na konferenci, která je určena právě pro nás. Prosím, zapište si do svých diářů termín od 20.-22. dubna 2012

Konference se uskuteční opět na Hostýně. Motto letošního setkání je "DOMOV, který hřeje a voní." Hlavním hostem bude křesťanská spisovatelka Hana Pinknerová, která se bude s námi zamýšlet (nejen) nad veršem Př 31:21 Mnohé z vás si přály strávit společný čas až do neděle, jsem proto ráda, že vám mohu sdělit, že letošní konference bude poprvé víkendová. (Pokud by se některá z vás nemohla účastnit celého víkendu, pak je možnost tam být do sobotního večera, cena by pak byla 700 Kč.) V neděli nás čekají zajímavé workshopy - zdravotní tématika, kosmetika, jak dobíjet baterky, aranžování květin a mnohé další...

Stejně jako loni, tak i letos můžete zakoupit a věnovat Dárkový poukaz své dceři, mamince, sestře, kamarádce... Napište si o něj na adresu rchlebkova@volny.cz - prosím, uveďte jméno, komu poukaz chcete věnovat a napište adresu, na kterou poukaz máme poslat.

Na těchto stránkách se budete moci přihlásit od 26. února do 6. dubna 2012 nebo do naplnění kapacity ubytování. 

Na setkání s vámi se těší Renáta Chlebková.
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
26. 1. 2012
20:39

Foto ze 3KM


Fotografie
Milí přátelé,

Daniel Maďa na svých stránkách vystavil fotky ze 3. konference mužů. Chcete-li si je prohlédnout, pak navštivte:
http://foto.mada.cz/#/content/udalosti/km2011

Stejně tak i Marek Sochor vystavil své fotky, které si můžete prohlédnout na: http://picasaweb.google.com/108810984124978943524/221020113KonferenceMuzu
Alan Chlebek
24. 10. 2011
16:40

3KM


Fotografie
Možnost přihlášení se na 3. konferenci mužů vyprší v sobotu 15. října. Všichni příhlášení pak v neděli večer dostanou emajlem bližší informace k připravovanému setkání.

Alan Chlebek
Alan Chlebek
13. 10. 2011
10:38

Věnuj dárkový poukaz na konferenci mužů


Fotografie
Jsme rádi, že vám můžeme inzerovat velmi zajímavou nabídku!
Vytvořili jsme pro vás Dárkový poukaz, který můžete věnovat osobě, které byste rádi umožnili, aby se zúčastnil 3. konference mužů.

Může to být např.

1) Tatínek svému synovi.  (A tím spolu prožít nový krásný rituál, otce a syna.)
2) Manželka svému manželovi.  (Je to jedna z forem, jak projevit svou lásku inspirativním dárkem a dopřát tak svému muži čas pro relaxaci, inspiraci a duchovní růst.)
3) Někdo ze sboru - muži, který si to nemůže dovolit. (A tak ho překvapit a udělat mu radost.) 
4) .... - .....

Jak postupovat? Napište svůj záměr + jméno dané osoby na alanch@volny.cz, my vám pošleme variabilní symbol a číslo účtu a po zaplacení obdržíte poštou Dárkový poukaz, který můžete dané osobě předat, nebo můžeme my zaslat Dárkový poukaz přímo této osobě.

Co na to říkáte? Chcete někomu udělat radost?

Alan Chlebek
25. 8. 2011
12:43

3. konference mužů


Fotografie
Přijměte pozvání na již 3. konference mužů, která proběhne od 21.-22. 10. 2011 ve Vizovicích v areálu Revika. Motivování Žalmem 1:3 chceme hledat, přemýšlet, sdílet se a nechat se inspirovat -
                       JAK BýT DOBRýM OTCEM...

Tentokrát jsme pozvali jako hlavního řečníka Ing. Pavla Rause, M.A. Clin. Psy., M.A. Theol. Ten se bude zabývat okruhy:

1) Boží plán pro otcovství
2) Otec, který má vzor
3) Otec, který na sobě pracuje

Dalším hostem je Pavel Kantor, folkový písničkář, který nám přiblíží svou životní cestu a hudební tvorbu.

Přihlásit se můžete na: http://mss.casd.cz/kd/?menu=2&otevrit=akce do 15. 10. 2011, nebo do naplnění kapacity. Ubytování je zajištěno v hlavní budově ve 2, 3 a 4 lužkových pokojích, popř. několik míst je i v penzionu. Základní cena je 500,- Kč
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
24. 8. 2011
15:33

Fotografie z 2. konference sester


Fotografie
Ve fotogalerii jsou přidány fotky z 2. konference sester, která proběhla 15.-16. dubna 2011 na Hostýně.
Alan Chlebek
19. 4. 2011
7:51

Služba žen


Fotografie
Dovolujeme si vás pozvat na velmi zajímavou přednášku "SíLA RADOSTI", která se bude konat ve středu 13. dubna v 17:30 hod. v modlitebně CASD ve Frýdku. Přednášející bude Heather Dawn Smallová, vedoucí Služby žen při Generální konferenci CASD.
Je to výborná příležitost pozvat také vaše kamarádky a známé. Na setkání s vámi se těší
Pavla šustková psustkova@casd.cz
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
11. 3. 2011
9:47