Milé dámy,

srdečně Vás zveme na Konferenci žen 2023 s názvem „Nezlomená“.

Víkend 5.–7. května prožijeme na Slovácku v hotelu Selský dvůr Strážovice. Je to místo, kde vás neruší světlo ani zvuk velkoměsta, v kuchyni vaří z kvalitních surovin a je o vás dobře postaráno.

Program konference bude probíhat tradičně od pátku večera do nedělního poledne. Jako hlavní host přijala pozvání Renáta Balcarová – emeritní předsedkyně Vězeňské duchovenské péče. Setra Renáta má bohaté zkušeností s nelehkými životními osudy žen a jejich rodin. Dalším milým hostem bude kazatelka Soňa Sílová, která nám poslouží duchovním zamyšlením, třetím hostem uvedeným na plakátu je fotografka Dara Kuźmic. Dara se dlouhodobě věnuje focení žen a také generačnímu focení žen. Říká o sobě: „Spojuji generace, ve fotkách pro Vás zachytím čas, emoce, blízkost, lásku.“   V sobotu večer se můžete těšit na písničky Libora Koloničného a jeho hostů.  Jsme rády, že i letos slíbila účast chválící skupina  pod vedením Lenky Kogutové.

Cena za konferenci je dvojí: 2 600 Kč za levnější pokoje, 3 000 Kč za prostornější pokoje s historickým nábytkem. Přihlásit se bude možné od 1. března 8.00 h přes zveřejněný Google formulář, kde bude vložen odkaz na tabulku s výběrem pokojů.

Těšíme se na Vás

Oddělení služby žen
Iveta, Katka, Marcela

 

Zvací dopis