Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

       
Oddělení křesťanského domova Detail

Podrobnější informace o akci

Můžete navštívit seznam akcí nebo otevřít profil člověka, který informace o této akci vložil.

Fotografie
4. KONFERENCE MUŽŮ

Datum: 23. 11. až 24. 11. 2012
Místo: http://www.palkovickehurky.cz/web/index.php?id=7
Kontakt: Alan Chlebek /alan@poslitodal.cz/
Web: http://
Komentář: Konference pro muže, kteří touží být Bohem proměňování k Jeho obrazu.

Dodatečné informace:


KDY: 23.-24.11.2012
KDE: Palkovické hůrky http://www.palkovickehurky.cz/web/index.php?id=7" onclick="return !window.open(this.href,'','');">http://www.palkovickehurky.cz/web/index.php?id=7
CENA: 550
Příhlášení od 15.10.2012

MOTTO: Blahoslavený muž PŘINáší SVé OVOCE Žalm 1:3

Děkujeme, že jsi si otevřel tyto stránky a přemýšlíš, zda přijmeš naše pozvání na konferenci, kde se setkáš pouze s muži. S muži, kteří jsou v mnohém stejní jako ty, s muži, kteří zápasí, muži, kteří prožili kromě krásných vítězství také smutné prohry..., muži, kteří touží být blíže Bohu, přijímat Jeho požehnání a být tak požehnáním i pro své okolí. Budeme moc rádi, když najdeš v sobě odvahu přijet na takovéto setkání.

Modlíme se a připravujeme konferenci pro muže tak, abys zde mohl prožít:
- Radost při uctívání Boha
- Povzbuzení k radostnému prožívání mužství
- Motivaci k osobnímu růstu
- Inspiraci k aktivnímu životu
- Čas pro relaxaci a vnitřní hygienu

Letos jsme jako hlavního hosta pozvali velmi výraznou a zajímavou osobnost. DAVE PATTY je misonář, který od roku 1993 působí v České republice. Je spoluzakladatelem Křesťanské akademie mladých (KAM), která se stala významnou mezidenominační vzdělávací institucí. V současné době se plně věnuje službě v organizaci Josiah Venture jako její prezident. Dave je uznávaným řečníkem. Velmi srozumitelným způsobem dokáže hovořit o náročných tématech. Neklouzá po povrchu, ale dokáže posluchače oslovit a motivovat k Ježíši Kristu. Dave je ženatý a má 3 děti.

Letos - v rámci sdílení svého životního příběhu - jsme pozvali ADOLFA šLOSáRKA, aby se s námi sdílel o tom, co prožil během svých 90 let s Pánem Bohem. Jeho silné zkušenosti s Bohem jsou velkým povzbuzením pro všechny generace posluchačů.

Přijmi naše pozvání na tuto konferenci.

Za organizační tým

Alan Chlebek
775 789 013

Přihlásit se můžeš na těchto stránkách od 15.10.2012 (Je třeba si vytvořit svůj profil, a pak si jen vybrat pokoj a přihlásit se. Následně obdržíš mejlem potvrzení o přihlášení a údaje k platbě. Prosíme o uhrazení platby do 20.11.2012)


Fotografie
Bez popisu

Přiložené soubory

Soubor