Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

       
Oddělení křesťanského domova Detail

Podrobnější informace o akci

Můžete navštívit seznam akcí nebo otevřít profil člověka, který informace o této akci vložil.

Fotografie
4. konference žen

Datum: 26. 4. až 28. 4. 2013
Místo: KAM Malenovice
Kontakt: Renáta Chlebková /rchlebkova@volny.cz, telefon: 734 366 232/
Web: http://
Komentář: Setkání pro ženy Bohem proměněné a proměňující se.

Dodatečné informace:

Milé sestry, dámy, kamarádky...


Jsem moc ráda, že vás mohu opět pozvat již na 4. konferenci, která je určena právě pro vás. Prosím, zapište si do svých diářů termín: 26.-28. dubna 2013.

Konference se uskuteční v malebném prostředí Beskyd – v Malenovicích ve velmi příjemném hotelu KAM. www.malenovice.com

Motto letošního setkání je: "ŽENA S VIZí". Verš, který nás bude inspirovat a povzbuzovat, je zapsán v Přísloví 31, 29:  „Statečně si vedly mnohé dcery, ale ty je všechny předčíš“.  Hlavními řečníky budou dva velmi zajímaví zahraniční hosté. První z nich je Raquel Arrais, která pochází z Brazílie. V současné době je zástupkyní ředitelky Služby žen na GK CASD v USA.  Druhý host se jmenuje: Denise Hochstrasser. Pochází z Německa. V současné době žije ve švýcarsku a věnuje se Službě žen v naší divizi. Pevně věřím, že obě budou pro nás inspirací, povzbuzením a obohacením.

Na základě pozitivních ohlasů loňské konference bude letošní konference opět víkendová. V neděli se znovu můžete těšit na velmi zajímavé workshopy, které jsou pro vás připraveny.


CENA: 1290 Kč


Přihlašování bude spuštěno od 1. března do 16. dubna 2013 nebo do naplnění kapacity ubytování. Máte možnost si vybrat konkrétní pokoj. Vy, které se budete hlásit jako první, máte větší a lepší možnost výběru :) Po přihlášení dostanete obratem emajl, ve kterém budou uvedeny údaje k platbě. Prosím, platbu uhraďte nejpozději do 16.4.2013.


Přeji vám krásné zimní dny. Ať vás Hospodin povzbuzuje a potěšuje v každém dni, ať vnímáte Jeho blízkost a Jeho hojné požehnání.


Na setkání s vámi se těší 

Renáta Chlebková.Fotografie
Bez popisu

Přiložené soubory

Soubor  Soubor  Soubor