Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

       
Oddělení křesťanského domova Detail

Podrobnější informace o akci

Můžete navštívit seznam akcí nebo otevřít profil člověka, který informace o této akci vložil.

Fotografie
6. konference mužů

Datum: 31. 10. až 2. 11. 2014
Místo: KAM Malenovice
Kontakt: Alan Chlebek /alanchlebek1@icloud.com, telefon: 775 789 013/
Web: http://
Komentář:

Dodatečné informace:
Život strašně rychle utíká... Jsme moc rádi, že se spolu s tebou můžeme na chvíli zastavit a  z a o s t ř i t na to, co je pro nás muže podstatné. Jestliže se nám podaří správně zaostřit, pomůže nám to se lépe dostat k cíli.

Zveme tě již na 6. konferenci mužů, které pořádá oddělení KD při MSS. Na 5. konferenci jsme se dohodli, že nastála doba, kdybychom si mohli dovolit mít konferenci na celý víkend. Proto tě zveme, aby ses přihlásil a přijel do nádherného prostředí Beskyd a hotelu KAM do Malenovic http://www.malenovice.com/cs/ v pátek 31. října 2014 (Konference skončí nedělním obědem.) 

Konference je určena jak pro muže, kteří věří v Boha, tak pro muže, kteří se s Bohem ještě neseznámili. Jsme přesvědčení, že se vzájemně můžeme povzbudit a také společně hledat to, jak se stát lepšími muži, partnery, otci...

Dotovaná cena za víkend je 1290,- (ubytování, strava, konferenční poplatek.)  
Možná prožíváš těžší období a díky nedostatku financí je pro tebe velmi náročné, aby ses konference účastnil, přestože bys rád. Prosíme, ozvi se. Pokusíme se ti aspoň částečně pomoci. 
Pokud vnímáš, že díky Bohu prožíváš "úrodné léta" a udělalo by ti radost někoho finančně podpořit, prosím, ozvi se nám. Záleží nám, abychom se i v této oblasti mohli vzájemně podporovat. 


PŘIHLAšOVáNí S MOŽNOSTI VýBĚRU POKOJE SPOUšTíME OD 21.9.2014 (Je nutné si vytvořit profil na těchto stránkách a po zalogování se přihlásit. Následně obdržíš potvrzující email s informacemi o platbě. Prosíme o úhradu platby do 26.10.2014)


Fotografie
Bez popisu

Přiložené soubory

Soubor