Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

12. konference mužů v Beskydech


Fotografie
Haló muži! Setkáme se po roce opět během víkendu 2.- 4. 10. 2020 u Maďů na Visalajích. S Davidem Novákem, hlavním řečníkem se na vás už teď těšíme. Nepropásněte přihlašování, které otevíráme zde na stránkách ASR od 1. 9.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
16. 6. 2020
15:50

Manželská setkání Visalaje 2020


Fotografie
Milé manželské páry, opět po dvou letech plánujeme Manželská setkání na Moravě. Budeme rádi, když přijmete naše pozvání a zároveň si uděláte čas a prostor pro budování vašeho manželství. Společně se budeme setkávat nad aktuálními tématy v našich vztazích. Více informací naleznete na stránkách Českého sdruženi. Přihlašovací formulář: https://docs.google.com/forms/d/1EFVq2kZokrDs-V2lfPWD2BnG8-pyVMg0KaGgynUYWm8/viewform?ts=5e1e30f5&edit_requested=true
Přátelé, kapacita akce už je naplněna. Pokud se přihlásíte, budete pouze náhradníky.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
25. 2. 2020
6:12

10. konference žen v Beskydech


Fotografie
Milé ženy, jsme rádi, že vás můžeme pozvat na 10. konferenci žen, která se tentokrát uskuteční v Resortu Beskydy u Maďů. Takže si pište do svých diářů dubnový termín. Určitě se máte zase na co těšit. Těší se na vás Iveta Halešová spolu s organizačním týmem.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
20. 1. 2020
11:57

Kudy kam po rozvodu Strážovice 2020


Fotografie
Zveme vás na další ročník Kudy kam po rozvodu. Tentokrát na Moravu do Strážovic.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
15. 1. 2020
18:06

Akce oddělení rodin pro rok 2020


Fotografie
Chtěli bychom vás seznámit s akcemi, které bude letos oddělení rodin pořádat. Jsme vděčni, že funguje pracovní tým nadšených bratří a sester, kteří v rámci jednotlivých věkových kategorií, rozdílnosti pohlaví a daných potřeb slouží církvi a připravují rozmanité programy. Během roku vás budeme pomocí pozvánek a oběžníků na sborech detailněji informovat. Věříme, že vás něco z toho osloví. Bůh ať žehná tobě i tvé rodině. Martin Žůrek
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
15. 1. 2020
17:48

Kapacita víkendu pro mladé manželské páry naplněna


Fotografie
Milí přátelé, kapacita víkendovky Výzvy lásky se během 15 minut naplnila. Nečekali jsme tak velký zájem  o tuto akci. Děkujeme za přízeň a zároveň se omlouváme všem, kteří se nestihli včas přihlásit. Zkuste minimálně využít víkevdovky, které připravují manželé Ejemovi v Českém sdružení (Sexualita jako dar od 8. - 10. 11. 2019, Jánské Lázně) nebo týdenní pobyt pro manželské páry (i celé rodiny) v Resortu Beskydy od 2.- 9. 8. 2020. Věřím, že nebudete litovat.
Martin Žůrek
24. 10. 2019
20:20

Přihlašování na 1. víkend pro mladé manželské páry


Fotografie
Zdravíme všechny nadšené mladé manželské páry, kteří chtějí pracovat na svém vztahu a navazovat nová přátelství. Pokud jste vstoupili do manželství v letech 2013-19, přihlásit se můžete zde: https://googleformular už nepřijímá :-)
Těšíme se na vás. Mojmír a Ilonka Voráčovi
Martin Žůrek
24. 10. 2019
19:59

Fotografie z 11. konference mužů


Fotografie
Máme za sebou další ze zajímavých víkendů pro muže. Letos poprvé v Luhačovicích a k tomu nám Pán Bůh požehnal krásným počasím. Průřez víkendem můžete sledovat v naší fotogalerii. Atmosféru víkendu můžete nasát také díky článku jednoho z účastníků.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
19. 10. 2019
21:06

Sexualita jako dar od 8. - 10. 11. 2019, Jánské Lázně


Fotografie
Budeme hovořit a přemýšlet o sexualitě v Bibli a o jejím duchovním rozměru. Zároveň budeme hledat inspiraci pro prožívání intimity ve věcech známých, ale i (v naší kultuře) méně známých, abychom otevřeli nové možnosti prožívání. Především však půjde o Váš vlastní prožitek a posilování vzájemné lásky. Bude také prostor pro odpočinek, společenství s naším Bohem i mezi sebou navzájem.
Těší se na vás manželé Ejemovi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
25. 9. 2019
9:15

Výzvy lásky pro mladé manželské páry


Fotografie
Rádi bychom pozvali mladé manželské páry na první z šesti setkání v rámci projektu: Výzvy lásky aneb „Vitamíny pro skvělé manželství“. V příštím roce budou tři pokračující setkání a v 1. pololetí 2021 poslední dvě. Pokud se přihlásíte, počítejte s tím, že bychom očekávali vaši účast na většině víkendů.
Chtěli bychom, abyste si setkání užili a měli na sebe dostatek času. Pokud máte děti, děkujeme, že si zajistíte si na daný víkend hlídání. V případě, že to není možné (z důvodu kojení), přivezte si sebou "chůvičku", která bude o vaše dítě během společných aktivit pečovat.
Cena za dítě do tří let bude 200 Kč za víkend, dotovaná cena za „chůvičku“ 600 Kč – snažili jsme se Vaše náklady v tomto směru maximálně minimalizovat. Vzhledem k tomu, že kapacita na Visalajích je omezená, doporučujeme včasné přihlášení, které bude spuštěno 24. 10. od 20:00 hod.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
6. 9. 2019
16:35

11. konference mužů v Luhačovicích


Fotografie
Od 11. do 13. 10. 2019 bude v hotelu Harmonie II v Luhačovicích probíhat již jedenáctá konference mužů. Víkendem o komunikaci nás bude provázet Josef Slowík. Můžete se těšit na bohatý program. Více naleznete v příloze. Těšíme se na vás a nezapomeňte na datum 10. 9., kdy od 20:00 hod. bude zde spuštěno přihlašování. http://mss.casd.cz/kd/?menu=2&otevrit=akce
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
9. 7. 2019
10:34

9. konference žen v Brně


Fotografie
Milé sestry, ženy, přítelkyně,

srdečně Vás zveme na další konferenci žen, která bude výjimečná tím, že se uvidíme se sestrami a přítelkyněmi z Čech, Moravy, Slezska i Slovenska. Naše setkání bude provázet krásné téma „Žena jako perla“, příběh jejího zrodu a proměny do krásy. Konference proběhne 26.–27. 10. 2019 v hotelu AVANTI v  Brně. Více informací o cenách naleznete v přiloženém dopisu. Přihlašování je možné zde: https://forms.gle/G92QE4ShEUYD5QMH6
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
28. 6. 2019
15:51

Manželská setkání 2019 v Krkonoších


Fotografie
Investujte do svého manželství a zúčastněte se od 4. do 11. srpna letního semináře.

Věříme, že divy a zázraky jsou možné – a proto Vás chceme opakovaně pozvat na krásnou rodinnou dovolenou, během níž zázrak můžete prožít. Pokud již nyní plánujete čas letních prázdnin a dovolených, přijměte naše pozvání do úplně nového prostředí – ovšem s tradičním osvědčeným programem.
Podařené manželství je div světa. (Jan Werich)

Více informací a přihlašování naleznete na stránkách: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelska-setkani/ms-2019
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
3. 2. 2019
12:49

Zveme Česko na rande


Fotografie
V únorovém valentýnském týdnu budou ve spolupráci s Národním týdnem manželství a osmi různými církvemi začínat kurzy Manželské večery na více než 55 místech v ČR. Najděte si na online mapě svůj kurz nebo zjistěte o kurzu víc nebo na něj někoho pozvěte! http://old.manzelskevecery.cz/embeded/course
Kurz efektivně zaměřuje na problémy, se kterými se dnes páry setkávají, a 72 % říká, že kurzy dobře oslovují páry, které nejsou křesťané. Pokud kurz neznáte, podívejte se na video na YouTube https://www.youtube.com/watch?v=QMpMpo2mTaA


Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
21. 1. 2019
10:00

Kudy kam po rozvodu III.


Fotografie
Letošním ročníkem „Kudykamu“ Vás, stejně jako v předchozích dvou letech, provede přední český odborník v oblasti psychologie rodiny PhDr. Mgr. Jeroným Klimeš, Ph.D. Přednášky v jeho podání Vás inspirují fundovaností, praktičností, vtipem a biblickým přesahem. Víkendový program začne v pátek 25. ledna ve 20:00 hodin večeří a vyvrcholí nedělním obědem. Dotovaná cena za víkend je 1.100,- Kč. 
Těší se na vás Radek Jonczy
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
20. 12. 2018
14:09

Fotografie z 10. konference mužů v galerii


Fotografie
Máme za sebou další ze zajímavých víkendů pro muže. I letos jsme se setkali v Resortu Beskydy a k tomu nám Pán Bůh požehnal krásným počasím. Průřez víkendem můžete sledovat v naší fotogalerii.
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:39

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé sestry,
rády bychom vás pozvaly na setkání žen, které se uskuteční v neděli 18. listopadu 2018 ve sboru CASD Brno-Olomoucká. Setkali bychom se v 10:00  a předpokládaný konec by byl kolem 15:00 hodin. Doufám, že společně prožijeme příjemné chvíle, na které budeme s radostí vzpomínat. Více k programu na pozvánce. Přihlašování do 4.11. 2018. (registrace je důležitá kvůli objednání poledního jídla) na emailu nebo telefonicky (viz pozvánka). Těší se na vás Marie Skálová
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 10. 2018
7:31

Víkend pro manželské páry i jednotlivce v Janských Lázních


Fotografie
V termínu od 19. – 21. října 2018 vás zveme na víkend duchovní obnovy s názvem: Náboženství jako zdroj úzkosti versus víra jako zdroj svobody a radosti. Víkendem provázejí manželé Jan a Olga Ejemovi.
Více informací naleznete zde: https://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2018_10/
Martin Žůrek
7. 9. 2018
22:25

Desátá konference mužů: Já, ty, on … zoon politikon


Fotografie
Srdečně Vás zvu na pobyt, na kterém budeme zkoumat sebe jako součást společnosti. Zkusíme tedy nad sebou přemýšlet trochu jinak, než jsme zvyklí. Budeme hledat svou odpovědnost za svět, v němž žijeme, za společnost, která tvoří rámec našeho duchovního života. Budeme promýšlet, jak odpovědně přistupovat k životu v zátěžových situacích, jak se nepřidat k většině, pokud páchá zlo... Všechno to bude chtít odvahu, odhodlání myslet a nebát se klást si otázky, které jsme si třeba ještě nekladli.
Moc se těším na společenství s Vámi. Petr Vaďura

Videopozvánka: https://youtu.be/ak3fR6G2UaQ

Přihlašování na konferenci bude spuštěno zde na stránkách KD 5. 9. od 20:00 hod.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2018
10:03

Ohlédnutí za 8. konferencí žen


Fotografie
Krásný článek, který napsaly sestry ze sboru Valašské Meziříčí, je určitě příjemným ohlédnutím za další konferencí žen. Pro ty z vás, které ještě stále váháte přihlásit se na víkendovku s nezapomenutelnou atmosférou, to bude příjemné naladění pro konferenci v roce 2019. Ve fotogalerii na vás čekají také snímky z tohoto podařeného víkendu pod Lysou horou.
Děkuji sestře Ivetě, Marcelce i  Katce za jejich ochotu i nasazení v přípravách celé akce.
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
9. 4. 2018
10:48