Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Jak se přihlásit na konf. mužů?


Fotografie
Abyste se mohli aktivně pohybovat na těchto stránkách a přihlašovat se na připravované akce, prosím, založte si svůj profil.
V levém sloupci je ikona 1. konference mužů. Text červeně psaný je interaktivní, po kliknutí na něj se vám otevřou další informace a následně úplně dole je odkaz  "Přihlásit se na tuto akci". Pak stačí jen kliknout na symbol "ruky" a jste přihlášení.
Alan Chlebek
21. 9. 2009
13:40

1. konference mužů


Fotografie
Milí muži, bratři, dovolujeme si vás pozvat na 1. konferenci mužů, která proběhne od 6.-7. 11. 2009 na Hostýně.

Velmi bychom si přáli, abyste vnímali tuto akci jako příležitost a také odměnu.   Záleží nám na tom, abyste si nejen odpočinuli a relaxovali, ale především, abychom společně mohli chválit Pána Boha a nechali se jim inspirovat a vést.

Téma 1. konference mužů je: Požehnaný je muž, … Jer 17,7

Modlíme se, aby každý z nás cítil Boží požehnání a byl požehnáním pro svou manželku, rodinu, církev, přátelé, ... Je krásné být Bohem požehnaným…

Alan Chlebek
21. 9. 2009
12:10

Fotografie z konference sester


Fotografie
Milé sestry, právě před týdnem jsme byly společně na naší první konferenci. Pokud byste měly chuť si skrze fotografie připomenout náš společný čas strávený na Hostýně, můžete se podívat do "fotogalerie", kde vás čeká 167 fotografií. Děkujeme Pánu Bohu za jeho požehnání...

Renáta Chlebková
Alan Chlebek
1. 5. 2009
21:09

1. konference sester


Fotografie
Již příští pátek proběhne konference sester na Hostýně. V příloze si můžete přečíst poslední informace k tomuto setkání. Bezpečnou cestu vám přeje a těší se na vás Renáta Chlebková
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
17. 4. 2009
12:24

1. konference sester - kapacita naplněna


Fotografie
Chceme vám, milé sestry, poděkovat za váš zájem o 1. konferenci sester. V tuto chvíli již musíme oznámit, že během uplynulých 14 dnů se kapacita této akce naplnila a není možné se již přihlásit.

Moc se těšíme na setkání s vámi a modlíme se o Boží požehnání.

Renáta Chlebková

(Z důvodu kapacity sálu není možné přijet jen na sobotní program. Děkujeme  za pochopení.)

Alan Chlebek
8. 3. 2009
11:39

Manželská setkání 2009


Fotografie
Letní motivační seminář pro manželské páry "Manželská setkání 2009" letos opět proběhne v Čenkovicích v Orlických horách. Termín je 12.-19. července. Více info. naleznete v příloze.
Přiložené soubory:
Soubor  
Alan Chlebek
4. 3. 2009
10:18

Založte si svůj profil


Fotografie
Abyste se mohli aktivně pohybovat na těchto stránkách a přihlašovat se na připravované akce, prosím, založte si svůj profil.
Alan Chlebek
22. 2. 2009
15:36

Zprovoznění webu KD při MSS CASD


Fotografie
Milí přátelé,
jsme rádi, že 22.2.2009 jsme mohli spustit nové stránky, které jsou věnovány oddělení Křesťanského domova v Moravskoslezském sdružení CASD. Naším záměrem je na těchto stránkách přinášet nejen informace týkající se připravovaných akcí, ale dávat také tipy na zajímavé knihy, webové stránky, články, odborníky, tipy na místa na dovolenou, víkend,...
Aby mohly stránky dobře fungovat a být aktuální, budeme i vás prosit o spolupráci a o sdílení se s vašimi tipy a náměty.
Moc bychom si přáli, aby vám tyto stránky sloužily a byly inspirací, abychom mohli vytvářet naše domovy prosycené Boží láskou.

Alan Chlebek
22. 2. 2009
15:30