Oficiální stránky oddělení křesťanského domova Církve adventistů s. d. na Moravě a ve Slezsku

7. Konference mužů
7. Konference mužů
16. - 18. 10. 2015

6.KONFERENCE ŽEN
6.KONFERENCE ŽEN
10. - 12. dubna 2015

       
Oddělení křesťanského domova Kalendář

Aktuality

Pokud vlastníte právo pro přidávání novinek, můžete přidat novinku.

Unijní kongres rodin 19.-26. 8. 2018


Fotografie
Už víte, kde strávíte toto léto rodinnou dovolenou? Jezdili jste na kongresy mládeže a stýská se vám po jejich atmosféře? Potěšilo by vás, kdybyste se svými dětmi mohli prožít něco podobného?
Pro vás a vaše děti už dnes připravujeme super program plný zábavy, poučení a spirituálních prožitků. Rodina je COOOL: Citlivost, Odpovědnost, Odvaha, Odpuštění, Láska. Témata, na kterých se budou podílet čeští a moravští kazatelé specializovaní na rodinné vztahy, přední čeští psychologové, poradci a odborníci na zážitkovou terapii. Neváhejte a přihlašte se na Unijní kongres rodin v krásném středisku Immanuel u Hlinska se skvělou kuchyní za rozumné ceny. 
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
10. 1. 2018
14:02

Kudykam po rozvodu ve Šlovicích


Fotografie
Oddělení služby rodinám opět připravilo víkendovku nejen pro ty, kteří si nesou zátěž z rozvodu. Fundovaným a zároveň srozumitelným způsobem se psycholog Jeroným Klimeš postará o náplň celého víkendu, které vás určitě postaví znovu na nohy. Spolu s ním se na vás těší Radek Jonczy.
Více informací najdete na přiložené pozvánce.

Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
8. 1. 2018
7:54

Fotografie z víkendovky o vztazích na prstech ruky


Fotografie
Druhý víkend v prosinci proběhlo v Beskydech setkání párů i jednotlivců. Milena Mikulková dala účastníků  pomocí prstů jedné ruky stručný návod pro utužení vztahů. Její nestrojené a mnohdy i vtipné podání tématu nás vedlo nás k zamyšlení nad našimi hodnotami, nad rozdílnosti mužů a žen a dostali jsme i konkrétní nástoroje ke komunikaci. Fotografie z této akce plné podnětů naleznete v galerii.
Martin Žůrek
19. 12. 2017
16:24

SoNS 2018 Chorvatsko


Fotografie
Všechny odvážné nepřátele samoty zveme od 1. - 16. 9. 2018 na další pobytovou dovolenou v Jižním Chorvatsku – KLEK – apartmány BONACA. Možnost fakultativních zájezdů.
Cena s dopravou, pobytovou taxou a službami delegáta od 5700 Kč/os. Bližší informace a přihlášku naleznete v příloze.
Na společné setkání u moře se těší Aleš Zástěra, tel.: 775 789 036
 
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
30. 11. 2017
12:09

Fotografie z 9. konference mužů


Fotografie
Ve fotogalerii byly zveřejněny fotky z nedávné Konference mužů. Přeji zvláště účastníkům této konference příjemnou podívanou. Prohlédnout si je můžete zde: http://mss.casd.cz/kd/?otevrit=fotogalerie-prochazet&id=34
Martin Žůrek
3. 11. 2017
22:12

O vztazích na prstech jedné ruky - kapacita naplněna


Fotografie
Přátelé, kapacita víkendovky o vztazích je naplněna. Jsme rádi, že je o tuto akci takový zájem a zároveň se omlouváme všem, které už nejsme schopni ubytovat. Těšíme se na setkání s vámi.
Martin Žůrek
31. 10. 2017
21:27

Hodnota člověka a zdravé sebevědomí


Fotografie
Víkend pro manželské páry i jednotlivce uprostřed krásných Krkonoš v termínu 24. – 26. listopadu 2017.
Během víkendu bude program nejen přednáškový, ale také interaktivní, zážitkový, společenský a odpočinkový. Prožijeme nejen setkání ve skupině, ale bude také prostor pro společenství s naším Bohem i v soukromí mezi sebou navzájem. Pořádají manželé Ejemovi.
Více informací a přihlášky naleznete na: http://ceskesdruzeni.cz/krestansky-domov/manzelsky-vikend/mv_2017_11/
Martin Žůrek
24. 10. 2017
20:45

O vztazích na prstech jedné ruky


Fotografie
Víkend od 8.-10. 12. 2017 bude věnován rozvoji vztahů. Vztahová poradkyně Milena Mikulková nás příjemnou a vtipnou formou vtáhne do tajemství vztahů na prstech jedné ruky nad těmito tématy: 
1 kolo životní rovnováhy
2 v 1 (střípky ze světa mužů a světa žen)
3 zásadní otázky
4 nástroje komunikace
5 vět pro pohodové vztahy
Součástí programu je také diskuze ve skupinkách nad podněty z jednotlivých témat.

Resort Beskydy se vám otevře v pátek od 18:00 hodin. Končíme nedělním obědem. Cena za celý pobyt na osobu je 1050 Kč.

Přihlašování je uzavřeno.

Za přípravný tým se těší Martin Žůrek

P. S.: Přihlášeným zašleme před akcí dopis s bližšími informacemi.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
13. 10. 2017
16:03

Setkání žen v Brně


Fotografie
Milé ženy, kamarádky, sestry!
V letošním roce se v Brně zabýváme tématem „Bůh a ženy“ a každé setkání má své téma inspirované knihou Johna a Stasi Eldrege: úchvatná.
Před námi je v letošním roce třetí, na které Vás srdečně zveme. Připravujeme ho na 30. 9. 2017, opět ve sboru CASD na Olomoucké v 15:00 hod. Pozvánku naleznete v příloze. Tentokrát budeme v horních prostorách a spojíme naše společné chvíle s kavárničkou a posezením u čaje, kávy a dobrůtek hned od začátku, abychom si byly blíž, aby náš společný čas byl více přátelský a neformální, abychom neseděly jako ve škole nebo na přednášce.
Budeme si odpovídat na otázku: Co Bůh zamýšlel, když stvořil ženu ke svému obrazu. A obohatíme se i o myšlenky mužů.
Těšíme se na každou z Vás.
Krásné dny přeje tým Služby žen Brno
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
22. 9. 2017
8:12

Fotografie z Manželských setkání v Beskydech


Fotografie
Jsme vděčni za to, že se Manželská setkání mohla letos odehrát uprostřed krásných Beskyd. Fotografie z týdne plného podnětů, emocí a diskuzí nad zajímavými tématy naleznete v galerii. 
Martin Žůrek
14. 8. 2017
21:39

9. Konference mužů opět v Resortu Beskydy


Fotografie
„Konference pro muže, kteří touží vést, a proto chtějí být vedeni.“

Rádi bychom vás pozvali v pořadí už na devátou konferenci mužů, ve které bychom se chtěli zaměřit na každodenní život s Pánem.
Víkend od 20.- 22. 10. 2017 bude patřit příručce praktického křesťana v podání Vlastimila Trávníka.
Muž pro svůj život potřebuje:
- bydlení (Jan 14,2)
- něco vlastnit (1. Jan 4,12)
- svobodu (Jan 8,32)
- něco velkého vykonat (Jan 14,12) a mnoho jiného…
Vzhledem k omezené kapacitě ubytovacího zařízení Resort Beskydy doporučujeme včasné přihlášení na stránkách http://mss.casd.cz/kd, které bude spuštěno 14. 9. 2017 ve 20:00 hodin. Cena za celý pobyt je 1050 Kč.
Moc bychom si přáli, aby tato konference přinesla duchovní i duševní povzbuzení, inspiraci, a o něco více volného času pro vaši relaxaci v krásném prostředí Beskyd.

Za celý přípravný tým se těší na viděnou Martin Žůrek
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
31. 7. 2017
17:28

Fotky z víkendovky otců s dětmi 2017/05


Fotografie
Pohodový víkend se svými dětmi mohli otcové poprvé prožít v příjemném prostředí Resortu Beskydy u Maďových. Děkujeme Bohu za dar otcovství, jeho ochranu a možnost být si blíž uprostřed krásné přírody. Fotky z této akce najdete ve fotogalerii.

Martin Žůrek
22. 6. 2017
12:04

Další setkání žen v Brně


Fotografie
Milé ženy, zveme vás 27. 5. od 15. hodin do Brna na další setkání žen s názvem: Naše srdce je obrazem Božího srdce. Věřím, že nad tímto tématem prožijeme opět obohacující chvíle. Fotografie z březnového setkání na Olomoucké jsou v galerii. Za organizační tým se na vás těší Marie Skálová
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
24. 5. 2017
7:16

Ohlédnutí za Manželským restartem


Fotografie
V prvním dubnovém týdnu se uskutečnil v Jánských Lázních další z Manželských víkendů, které pořádalo oddělení KD Českého sdružení.
Pod vedením Jana Ejema prožili účastníci zajímavý program s názvem „Manželský restart“. Vrcholem programu bylo nakreslení rodinných „erbů“, které vyjadřovaly hodnoty a zacílení jednotlivých rodin. Manželé se pak s ostatními sdíleli nejen se symbolikou svých erbů, ale také zavzpomínali, jak se seznámili a co bylo rozhodující pro vykročení na společnou cestu životem.
Na program jarního Manželského víkendu pak navazuje letní týdenní akce Manželské setkání v Beskydech a podzimní Manželský víkend.

Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:57

Fotografie ze 7. konference žen v galerii


Fotografie
Milé dámy, ženy a slečny,
prožily jsme příjemné setkání okořeněné vlídnými slovy, hudbou, společenstvím a pestrými emocemi. Je to patrné ze vzkazů účastnic a něco zachytil i fotoaparát Daniele Madi. Nad jeho fotografiemi se můžete znovu ponořit do atmosféry poslední konference žen s Hanou Pinknerovou. Děkujeme za vaši přízeň a podporu.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:54

Víkend otců s dětmi - kapacita naplněna


Fotografie
Milí muži, kapacita víkendovky je naplněna. Můžete se napsat případně pod čáru jako náhradníci. Jsme rádi, že o tuto novou akci je zájem a těšíme se na setkání s vámi a vašimi ratolestmi.
Martin Žůrek
18. 4. 2017
8:41

4. 6. 2017 Teologická konference Ostrava


Fotografie
Rádi bychom spolu s vámi promýšleli, jak v dnešní náročné a mnohdy rozporuplné době vést naše děti k Bohu. Zveme vás na konferenci, která se bude zabývat duchovním formováním našich dětí. Čeká nás šest přednášek, workshopy a panelová diskuze se zajímavými řečníky. Každý z vás si určitě v pestré nabídce vybere zaměření, které ho osloví.
Přihlašování od 24. 4. na stránkách http://ati.casd.cz
Přiložené soubory:
Soubor  
Martin Žůrek
10. 4. 2017
14:26

Motoscuk Vernířovice 25.- 28. 5. 2017


Fotografie
Všichni vyznavači jedné stopy přijměte pozvání na letošní Motoscuk, který se tradičně koná poslední víkend v květnu. Letos se uskuteční na chatě Brněnka ve Vernířovicích. Je to kousek od Sobotína, okres šumperk, oblast Hrubý Jeseník.
Oblast Jeseníků skýtá bezpočet možností a věřím, že se nám spolu podaří vytvořit opět skvělou atmosféru. A protože budeme v místech, kde se psala temná našich dějin, spojená s inkvizicí a útrpným právem, pokusíme se tuto část historie přiblížit. Tak snad vás historie nenudí a bude se vám to líbit...

Kapacita: 60 lůžek
Cena: 1200,-Kč/osobu (pátek až neděle)
1600,-Kč/osobu (čtvrtek až neděle)
V ceně je ubytování, a strava od páteční večeře do nedělního oběda. Pro dorazivší ve čtvrtek navíc ubytování a páteční snídaně.
Za závaznou přihlášku bude považována uhrazená záloha ve výši 600,-Kč
na účet: 159238029/0300
var.symbol: 2528052017

http://www.motoscuk.net
https://www.facebook.com/events/193722737762898
v.martasek@volny.cz

Těšíme se na vás!!! Vladimír, Karin, Petr
Martin Žůrek
28. 3. 2017
7:29

Kapacita konference žen je naplněna


Fotografie
Milé dámy, děkujeme za váš zájem o konferenci žen. Kapacita byla velmi rychle naplněna. V případě, že byste se chtěly ještě přihlásit, napište do diskuze svůj kontakt nebo oslovte sekretariát MSS, zda se neuvolnilo nějaké místo. Přípravy jsou v plném proudu a my se na vás moc těšíme.
Martin Žůrek
26. 3. 2017
11:32

Víkend otců s dětmi ve věku 6-11 let


Fotografie
Zveme vás na dobrodružný a objevitelský víkend pro otce se svými dětmi (děvčata a chlapci ve věku 6-11 let) v Resortu Beskydy podbarvený atmosférou pašeráků, kteří se kdysi v těchto končinách pohybovali.
Je to příležitost být na chvilku sám klukem a současně být naplno tátou. Budeme moci prožít intenzivně dva dny se svými dětmi ve společenství dalších prima otců a dětí. Společně posílíme vztahy v partě spřízněných duší a věříme, že tyto chvíle se hluboko zapíší do dětských (i otcovských) srdcí.
Nebude chybět pobyt v přírodě, hry, zpěv, dobré jídlo a nedělní překvapení s netradičním hostem.
Víkend povede Martin Žůrek a Rosťa Hessek
Cena: tátové 1000 Kč, děti 600 Kč
Platba proběhne až na místě. Spoléháme na to, že přihlášení bude pro vás závazné.
Pokud máte chuť a čas, přihlaste se zde:
Kapacita je omezená.
Přiložené soubory:
Soubor  Soubor  
Martin Žůrek
21. 3. 2017
11:50