14. unijní setkání ASI-CS se uskuteční 6. až 8. prosince 2018 v hotelu Clarion v Olomouci. Hlavním řečníkem bude pastor Shawn Boonstra pocházející z Britské Kolumbie v Kanadě a mezi lety 2004 a 2010 pracující jako ředitel kalifornské evangelizační satelitní stanice It Is Written. Je absolventem politických věd na University of Victoria, následně navštěvoval i Andrewsovu univerzitu, kde se vzdělával v teologii. Od roku 2012 je ředitelem a evangelistou Voice Of Prophecy sídlící ve státě Colorado. Je ženatý a s manželkou Jean mají dvě dcery.

Duchovní zážitek, umocněný slovem i hudbou, bude jedinečným zážitkem, který si každý účastník odnese do všedního dne.

Program začíná ve čtvrtek křeslem pro hosta. Pokračuje v pátek od rána zajímavými padesátiminutovými semináři. Hlavní část začíná v pátek večer slavnostním otevřením programu, který pokračuje i v sobotu. Začátek sobotního programu bude v 9:00 hod. Na unijním setkání proběhne prezentace vybraných projektů a sbírka, kterou ASI-CS podpoří práci laiků.

V sobotu 8. prosince po ukončení unijního setkání (cca v 17:30 hod) se v sále Plato a Seneca uskuteční valná hromada, kde budou mj. předneseny zprávy z jednotlivých oddělení. Prosíme všechny členy, kterým to situace jen trochu dovolí, aby se valné hromady zúčastnili. Členové ASI-CS mezi sebou rádi uvítají kohokoliv, kdo má zájem seznámit se s různorodou prací obětavých lidí.

Pro registraci bude jako obvykle v předstihu spuštěn e-shop s možností objednání ubytování a stravování. Účastníci sobotního programu (včetně pátku večer) se nemusí registrovat.

V případě potíží vám rádi poradíme, obraťte se na nás na telefonním čísle +420 736 46 15 15. Další informace naleznete na www.asi-cs.cz.