Milé děti, rodiče, prarodiče…,

prostě Vy všichni, kdo chcete spolu s námi – dětmi z různých koutů Moravy a Slezska – chválit a oslavovat našeho Pána Boha, přijměte srdečné pozvání na letošní Múzičku, tentokrát do Zlína, přesněji do Malenovic :).

Sobotní bohoslužba: 2. 11. 2019 od 9:30, odpolední část od 14:00

Místo: Tyršova 1151, 76302 Malenovice

Občerstvení: Polední občerstvení a nápoje budou zajištěny pro všechny účastníky.

Nedělní program: Všechny Vás zveme i k účasti na nedělním kin-ballovém turnaji v tělocvičně v Malenovicích (kousek od sboru). Pro zájemce o přespání budou k dispozici prostory sboru Zlín a zajištěna sobotní večeře i nedělní snídaně. Předpokládaný konec bude ve 12:00.

Přihláška: Prosíme vedoucího skupiny (v případě jednotlivců dospělý doprovod) o vyplnění přihlášky na webové adrese https://forms.gle/cYTjzX3RRC2MADDu5 nejpozději do neděle 20. 10. 2019. Moc děkujeme. Přihlášeným vedoucím pak budou zaslány další podrobnější informace.

Playbacky a prezentace: Pokud bude součástí Vašeho příspěvku playback či doprovodná projekce, prosím, abyste potřebné soubory zaslali alespoň s týdenním předstihem ne e-mail: kamil.majer@icloud.com (v případě větších velikostí přes nějakou úschovnu na tentýž e-mail).

Poznámka: I letošní Múzička nebude mít soutěžní charakter, ale přesto se všechny vystupující děti mohou těšit na drobnou upomínku a třeba ještě na něco dobrého pro ty nejpozornější. Víc ale prozrazovat nebudu…

Těšíme se na společně prožitou sobotu k Boží chvále.

Za tým vedoucích ze zlínského okrsku Kamil Majer

Múzička 2019.pdf