Dvanáctá konference mužů: naHoru

„Konference pro muže, kteří se nebojí vyrazit směrem nahoru.“

Milí muži,

po roční pauze nás letos (věříme) čeká v pořadí dvanáctá konference. V dnešní společnosti, ale i v křesťanském prostředí, hledáme usilovně dobré vzory. Potřebujeme někoho, kdo nás muže dokáže motivovat k zakotvenému, naplněnému a smysluplnému životu. Proto bychom se chtěli s naším hlavním řečníkem Bc. Davidem Novákem, M.Th., předsedou Církve bratrské a učitelem na Evangelikálním teologickém semináři v Praze věnovat ve dnech 15.17. 10. 2021 následujícím tématům v oblasti spirituality:

  1. Pět bolestí mužské duše
  2. Poslání muže – je vůbec nějaké?
  3. Krize středního věku a hledání mužské identity
  4. Pád vzhůru – příběh Petra a Davida
  5. Jak povzbuzovat mužskou spiritualitu v církvi?

 

David Novák též napsal několik čtivých knih včetně velmi oblíbené Evangelium (ne)obyčejných.

Vedle přednášek a diskuzních skupinek se můžete v sobotu večer těšit na relax v podání koncertu Pavla Kantora (Pavouka). V neděli nás naopak čeká výdej energie, tedy výšlap na Lysou horu, pro méně zdatné na Gruň (Švarnou Hanku).

Naším přáním je, aby tento víkend přinesl duchovní i duševní povzbuzení, nové obzory i příjemné prožití společného času. Setkáme se v Resortu Beskydy na Visalajích, tentokrát ovšem v krásném novém konferenčním sále. Pokud i ty toužíš po společenství mužů nebo po lepším vztahu s Bohem, budeš mezi námi vítán.

Konference je otevřena pro všechny věkové kategorie mužů, pro svobodné i ženaté.  Věříme, že si na své přijdou intelektuálové, praktici, pohodáři i sportovci.

Přihlašovat se můžete ZDE do 8. 10. 2021. Následně nabídneme zbývající kapacitu Resortu Beskydy celé církvi. Platbu 1 100 Kč zasílejte na účet MSS CASD 1644247329/0800 var. symbol 151021002. Platbu můžete uhradit také na místě (v hotovosti).

 

Za celý přípravný tým se těší na viděnou Martin Žůrek, vedoucí oddělení ASR (KD) při MSS