Významný americký odborník Dr. David DeRose přijede začátkem července do České republiky. Povede dva ozdravné pobyty v EPIcentru zdraví EDEN, které budou zaměřené na řešení vysokého krevního tlaku přirozeným způsobem. V tuto chvíli jsou ještě volná místa na oba ozdravné pobyty, které budou probíhat v termínech 2.-9. 7. a 10.-17. 7. Na stejné téma také proběhnou tři přednášky pro veřejnost.

V současné době trpí vysokým krevním tlakem přibližně třetina naší populace! Dnes však již známe 90% příčinných faktorů vzniku této nemoci. Je důležité, že ve většině případů se jedná o faktory ovlivnitelné. Často lidé trpí několika nemocemi najednou, jejichž společným jmenovatelem je stejná příčina. Po jejím odstranění nebo eliminování často dochází k radikálnímu zlepšení stavu.

Lékař David DeRose prostřednictvím odborné péče o pacienty, seminářů, přednášek, publikací a rozhlasových nebo televizních pořadů ovlivnil mnoho lidí na jejich cestě k uzdravení. Specializuje se na interní a preventivní medicínu. Ve své léčbě se zaměřuje na reálné a ovlivnitelné příčinné faktory civilizačních onemocnění. Jako lékař pracoval v některých významných zdravotních centrech v USA. Je zakládajícím lékařem a později i ředitelem Amerického centra životního stylu. Je také často citovaným odborníkem, který je známý svou schopností vysvětlovat složité záležitosti srozumitelně.

„Dejte si šanci a navštivte ozdravný pobyt s lékařem, jehož odbornost využilo již více než 140 rozhlasových stanic pro miliony lidí. EPIcentrum zdraví EDEN v Lipníku nabízí mimo pobyt s Dr. Davidem DeRose celou řadu dalších pobytů (od rekondice, přes přirozené hubnutí až po zdravá záda), kde se může díky přirozeným vlivům životního stylu obnovit a významně posílit vaše zdraví v celé jeho šíři,“ říká Roman Uhrin, vedoucí EPIcentra zdraví EDEN.