Milé děti, rodiče, prarodiče, …

prostě Vy všichni, kdo chcete spolu s námi – dětmi z různých koutů Moravy a Slezska – chválit a oslavovat našeho Pána Boha, přijměte srdečné pozvání na letošní Múzičku tentokrát do Brna:

Sobotní bohoslužba: 4.11.2017 od 9:30, odpolední část od 14:00

 Místo: Sál Břetislava Bakaly, Žerotínovo náměstí 6, Brno

Občerstvení: Polední občerstvení a nápoje budou zajištěny pro všechny účastníky.

Nedělní program: Všechny Vás zveme k účasti na nedělní “bojovce” – dobrodružné hře v historické části města Brna, kterou pro Vás připravují brněnští Pathfindeři. Pro zájemce o přespání budou k dispozici prostory sboru v Brně na Olomoucké ulici a zajištěna sobotní večeře i nedělní snídaně. Předpokládaný konec bude ve 12:00.

Přihláška: Prosíme vedoucího skupiny (v případě jednotlivců dospělý doprovod) o vyplnění přihlášky přes následující odkaz v modrém poli (klikni) “Přihláška” nejpozději v neděli 22.10.2017. Moc děkujeme. Přihlášeným vedoucím pak budou zaslány podrobnější informace.

Playbacky a prezentace: Pokud bude součástí Vašeho příspěvku playback, či doprovodná projekce, prosím, abyste potřebné soubory zaslali alespoň s týdenním předstihem na e-mail: luc.jurecek@icloud.com (v případě větších velikostí přes nějakou úschovnu na tentýž e-mail).

Poznámka: I letošní Múzička nebude mít soutěžní charakter, ale přesto se všechny vystupující děti mohou těšit na drobnou upomínku a třeba ještě na něco dobrého pro ty nejpozornější. Víc ale prozrazovat již nebudu…

 Těšíme se na společně prožitou sobotu k Boží chvále

Za organizační tým
Lukáš Jureček

Múzička 2017 (plakát)