Milé děti, rodiče, prarodiče…,

prostě Vy všichni, kdo chcete spolu s námi – dětmi z různých koutů Moravy a Slezska – chválit a oslavovat našeho Pána Boha, přijměte srdečné pozvání na letošní Múzičku tentokrát do Frýdlantu nad Ostravicí.

Sobotní bohoslužba: 3. 11. 2018 od 9:30, odpolední část od 14:00

Místo: Sál Kulturního centra, Hlavní 1755, Frýdlant nad Ostravicí

Občerstvení: Polední občerstvení a nápoje budou zajištěny pro všechny účastníky.

Nedělní program: Všechny Vás zveme i k účasti na nedělním floorbalovém turnaji v tělocvičně v Raškovicích. Pro zájemce o přespání budou k dispozici prostory sboru ve Vojkovicích a zajištěna sobotní večeře i nedělní snídaně. Předpokládaný konec bude ve 12:00.

Přihláška: Prosíme vedoucího skupiny (v případě jednotlivců dospělý doprovod) o vyplnění přihlášky na webové adrese https://goo.gl/forms/DYbIobhsnPSNeIQE2 nejpozději v neděli 21. 10. 2018. Moc děkujeme. Přihlášeným vedoucím pak budou zaslány další podrobnější informace.

Playbacky a prezentace: Pokud bude součástí Vašeho příspěvku playback či doprovodná projekce, prosím, abyste potřebné soubory zaslali alespoň s týdenním předstihem ne e-mail: luc.jurecek@icloud.com (v případě větších velikostí přes nějakou úschovnu na tentýž e-mail).

Poznámka: I letošní Múzička nebude mít soutěžní charakter, ale přesto se všechny vystupující děti mohou těšit na drobnou upomínku a třeba ještě na něco dobrého pro ty nejpozornější. Víc ale prozrazovat nebudu…

Těšíme se na společně prožitou sobotu k Boží chvále

Za tým vedoucích z frýdeckého okrsku Lukáš Jureček

Múzička 2018 (plakát)