Milí kamarádi, starší mládežníci,
zveme Vás na další ročník akce MeetUp!

Chceme Vám nabídnout víkend strávený v Moravském Toskánsku, jak je již pro tuto akci zvykem. Rozhodli jsme se trochu rozšířit věkovou hranici, takže jsou vítáni všichni ve věku 23 až 39 let. První část víkendu chceme věnovat tématu komunikace. Primárně komunikace s Bohem – jak mluvit s Bohem, aby to nebyl monolog člověka? Jak komunikují s Bohem muži a jak ženy? Je v tom rozdíl? Nad těmito a podobnými otázkami se s námi zamyslí Marek Majtán.

Jak komunikovat s opačným pohlavím (kamarádem/kamarádkou, partnerem/partnerkou, kolegou/kolegyní), aby nás ten druhý slyšel a porozuměl, co chceme říct? Tímto tématem nás provedou Dan a Hewe Kašlíkovi.

V druhé části víkendu se chceme zaměřit na vzory mužství a ženství v Bibli. Pozvání přijali milí hosté Jakub a Lucka Chládkovi.

Můžete se těšit také na večer chval a věřím, že bude dostatek času i na rozhovory s přáteli nebo meditaci s Bohem. Těšíme se na Tebe 6.-8. 10. 2023 ve Strážovicích u Kyjova v areálu DCM hotel & Selský Dvůr. Cena je dotovaná, proto za víkend zaplatíš pouze 600 Kč nebo 25 eur (zahrnuje ubytování, stravu, materiály…) a přihlásit se můžeš na FB: Akce #MeetUp, stránkách www.mssmladez.cz, IG: mladezcasd nebo na FB: Mládež CASD na Slovensku.

Těší se na Vás #MeetUp tým!

Za #MeetUp tým
Grzegorz Sztefek
+420 733 516 551
g.sztefek@gmail.com