Milí mladí lidé,

žijeme v době ekonomické prosperity, velkých příležitostí, studijních i pracovních možností doma i v zahraničí. Přesto mnozí z vás hledají ve svém životě rozměr, který jiní přehlížejí. Proto vás ani nepřekvapí, že přichází pozvání k duchovnímu ztišení. Určitě víte, že to nebude ztráta času, ale příležitost duchovně růst a sdílet se s dalšími kamarády a kamarádkami.

Ty Gibson, autor duchovních témat, se s evangeliem o Kristu setkal poprvé v 18 letech a zásadně odmítal jakoukoliv víru ve vyšší bytost, Boha. Pokud by byl, pak nese odpovědnost za veškerou bídu, která je kolem nás. Později však našel odpovědi na palčivé otázky, byl přemožen Boží láskou a přijal povolání do kazatelské služby.

Spolu s vámi se chce podívat na důležitá a možná „notoricky“ známá témata. Představte si, že přicházíte k budově, která má nádherných osm oken. Každé okno zasluhuje pozornost a obdivování. Budovu můžete znuděně minout, pokud se zaměříte pouze na ta okna a zapomenete se podívat skrze ně dovnitř. Podobně, někteří přistupují k důležitým pravdám napsaných v Bibli. Vidí jen a jen pravdu, ale zapomněli, nebo si nenašli čas se zastavit a podívat se, co se za ní skrývá.

Autor se rozhodl soustředit náš pohled skrze ta okna a zažít vzrušující dobrodružství. Velmi poutavým způsobem zaostřuje náš pohled na to podstatné.

Víc už vám neprozradím. Věřím, že jsem ve vás vzbudil zvědavost a touhu udělat si čas v týdnu od 19. 3. do 26. 3. a nahlédnout těmi okny dál do prostoru.

Duchovní zážitek, novou zkušenost s Bohem a přátelskou atmosféru s kamarády vám přeje Karel Staněk

Přednáška ke stažení:  Přednáška MT Mládeže_2016

Náhled obálky:

MTM 2016